Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fok van most a lakásotokb...

Hány fok van most a lakásotokban és miben van a kisbabátok?

Figyelt kérdés
Nálunk 26 fok van, és egy hosszú ujjú body+pamutnaci van rajta. Sok??
2011. szept. 2. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ujjatlan vagy ru body, napozó.. bőven elég lenne, nagyon sok,ami rajta van
2011. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
25,5 fok, rövid ujjú body, de be van takarva (épp alszik) Kíváncsi lennék én is rá, hogy ez jó-e. Annyira máshogy vannak öltöztetve a Babáink kedves kérdező, hogy úgy is kiderül melyik a helyes.. :) jó, hogy feltetted a kérdést. Ja a mi Babánk 3 hónapos, ez nem tudom befolyásoló tényező-e.
2011. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is olyan 26-27 fok van, a kisfiam 9 hónapos. Mindig rövid ujjú body, vagy napozó van rajta. A zokni az ami változó, vagy van, vagy nincs, attól függően hideg-e a kis lába. Amúgy kúszik, mászik, feláll, tehát egésznap a földön "kavircol"
2011. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az enyém 9 hetes.
2011. szept. 2. 14:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Enyémen egy body van csak és 28 fok van a lakásban...
2011. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

24 fok. Rövid ujjú body, vékony melegítőnadrág és zokni. Éppen alszik, egy vékony pléddel be is van takarva. Nem látom, hogy melege lenne, vagy izzadna. Ha nem jó neki, úgyis közli. :)

5 és fél hónapos.

2011. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
26 fokban szerintem elég egy rövidujjú + a vékony pamut alsó. De mindig a tarkóját nézd, ha kellemesen meleg, akkor jól érzi magát, ha hideg, akkor fázik, és ha nyirkos, akkor izzad, és kevesebb ruha is elég rá. Ne a kezét, ne a lábát, ne az orrát-fülét nézd, hanem a tarkóját!
2011. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. szept. 2. 14:28
 9/14 anonim ***** válasza:

28 fok van és egy rövidujju body van rajta, meg zokni. Szerintem nagyon meleg van ennyi ruhához. 26 fokban is csak ennyit adnék rá.

7 hetes

2011. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,nekem ez a keze hideg akkor fázik dolog bejött mindkét fiamnál.Sőt magamon is ezt tapasztalom.

Amúgy a kisebbik fiam 8 hós rajta csak egy rövid ujjú bady van a nagyobbik 21 hós és egy trikó + rövid naci,be vannak egy vékony pléddel takarva,jelenleg alszanak.25-26 fok van a szobában és megy nekik a ventilátor.

2011. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!