Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kukoricát mikortól, s mihez...

Kukoricát mikortól, s mihez adtatok a babátoknak?

Figyelt kérdés

Van egy táblázatom miszerint kukoricát 4-6 hónapos kortól kell adni, s a gabonaféléknél van, s van egy olyan része, ahol zöldségeknél 8-12 hónapos kortól van.

A gabonafélésre rákérdeztem a védőnőtől, hogy az mit takar. Azt mondta, az amit mi is eszünk főzve, de nem tudta megmondani mivel adjam, csak annyit mondott, hogy már adhatom, s furábbnál furább variációkat ismernek a szülők, de az ránk van bízva, mit adunk hozzá.


Ti mikortól, s hogyan, mihez adtátok?

Az enyém 7 hónapos, s eddig még csak burgonyát, répát kapott, most vezettük be a sütőtököt. Aug. 9-től kap főzeléket, s júli 18-tól gyümölcsöket.


2011. aug. 31. 16:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kérhetnék még annyit, hogy részletesebben leírnád? Arra értem, hogy ezeket csak össze kell keverni?

S miben sütőt ki?

Úgy lehet esetleg h kis adagokat sütőpapírra teszek, s úgy sül ki?

Te hogy szoktat?

Majd ha olyan 9-11 hónapos lesz, lehet kipróbálnám :)

2011. szept. 8. 18:45
 12/12 th.timi válasza:
[link] hogy nem mostani, de hatha valaki most teved ide, mint én! 😆
2016. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!