Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesti kismamák, mentek a...

Budapesti kismamák, mentek a Critical Mass babakocsis felvonulására? Tudtok róla, hogy ma lesz?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem tudok menni, mert beteg a babám :(, de aki tud az menjen!!! 4-ig még oda lehet érni...Annyira jó lenne, ha el tudnának menni sokan és esetleg történne is valami értünk!


[link]


"A kerékpárosok évek óta szeretnének partnereket találni a belváros forgalomcsillapítását célzó törekvéseikhez. Idén a kritikus tömeg kisgyermekes családokkal is bővül, akik gyalogosan, babakocsikkal és hordozókkal haladnak majd mellettük a járdán. Ők úgy érzik, a város közlekedési infrastruktúrájának hiányos fejlődésével, a közterületek és közintézmények akadálymentesítésének elmaradásával állampolgári jogaik sérülnek. A közlekedésben és ügyintézésben másodrendűvé degradálódnak, a járdán gyakran el sem férnek, a szorosan parkoló autók között nem tudják áttolni a babakocsit, az aluljárókat nem használhatják, parkjaik, játszótereik hangosak és szmogosak."


2009. ápr. 19. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
7%
már nagyon unom az ilyen "tüntetéseket". Miért kell mindenkinek sírnia valamiért. Biztos, hogy nem megyek!!! Ja és autózni is szoktam, mindenkit átengedek, udvarias vagyok, kivéve a motorosokkal, őket utálom. Ja és az se lenne baj, ha a biciklisek és a motorosok is betartanák a kresszt, a kisgyerekes anyukáktól pedig azt látnák a gyerekek, hogy a zebrán kell átmenni és nem átrohanni egy négysávos úton. Szerintem legalább annyi baj van a közlekedés többi szereplőjével is, mint az autósokkal, ha nem több.
2009. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!