Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aloe Activator segítene 3,5...

Aloe Activator segítene 3,5 hós kisfiam szemgyulladásán?

Figyelt kérdés
Születésétől fogva csippásodik a bal szeme. Használtunk rá szemcseppet, ami egy kis ideig jó is volt. Két három napja megint nagyon csippás neki. Lelet ilyen kicsinek használni az Activatort? Hogyan? Kell hígítani?
2011. aug. 31. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Kamillával próbáltad már törölgetni?
2011. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Ha gyakran vagy állandóan beteg a baba szeme akkor át szokták mosni a könnycsatornát. Vidd el szemorvoshoz!
2011. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, főleg ilyen pici babánál. Ismerek pár embert(közöttük én is) aki allergiás az aloe verara.
2011. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kamillával törölgettem neki és most úgy néz ki, hogy rendbe jött. Ha lehet az átmosást szeretném elkerülni.
2011. szept. 2. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen segíthet.De azt mindenképp tudnod kell h csíp!

Én pici kora óra használom a fiamnál,nekünk bevált.És annyit hozzáfűznék hogy az flp-s aloe verás termékekben nincs alloin (kivonják),ezáltal nem is lesz hasmenése a babádnak.Nyugodtan adhatod neki,Fogzásra is nagyon jó,vattát átitatsz és azzal dörgölöd az ínyét.Lázra is hatásos.És minden este egy teáskanálnyit adok a 11,5 hós fiamnak.A múlt héten be volt pirosodva a szeme,2x cseppentettem bele és elmúlt.

2011. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és nem kell hígítani.Ez nem gyógyszer,annyiszor cseppentsz a szemébe egy nap ahányszor jónak látod.
2011. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Bíztam benne, hogy jó lehet. Egyébként én is használok ilyen terméket és eddig nekem bevált.
2011. szept. 2. 20:58
 8/8 anonim ***** válasza:
.Kamillát nem szabad.TILOS.Az activator jó,de nagyon csíp.Én anyatejet csöpögtettem a szemébe,nagyanyáink is azt tették
2011. szept. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!