Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltást kapott, felkeltsük...

Oltást kapott, felkeltsük enni, ha sokáig nem kel?

Figyelt kérdés
Nem szoktam felkelteni a leányzót, amikor alszik, hiszen ő tudja mikor éhes, szól úgyis. :) Viszont ma kapott oltást, 4 hósat, 6-kor kelt reggel, akkor evett, 9 körül jutottunk be a dokihoz, akkor kapta az oltást. Hazafelé bealudt az hordozóban, azóta is alszik. Az előbb voltam bent nála mocorgott kicsit ki is nyitotta a szemét, aztán visszadőlt oldalra és szunnyad tovább. Ha éhes lenne, akkor biztos felébredt volna rendesen ugye? Az hogy másfél órája kapott oltást csak nem nyomja el az éhségérzetet. Máskor is volt, hogy nem evett ilyen hosszan, amúgy 3 óránként szokott, és volt hogy aznap többet is hízott, mint máskor. Csak azért az oltás miatt komolyabban veszem a dolgot, de túlaggódni sem akarom. :)
2011. aug. 31. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra figyelj hogy a napi folyadékbevitele meglegyen, nehogy kiszáradjon.
2011. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem gond, pisi mindig bőven van, meg most is ivott, amíg várakoztunk egy kis forralt vizet, az eleve vittünk. :)
2011. aug. 31. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem keltettem fel a fiam, de a korababákat, kis súlyúakat fel szokták, úgy tudom. Egyébként aludt 6 órát folyamatosan, utána evett és megint aludt. És éjszaka is. :) Másnapra ugyanolyan örökmozgó lett.
2011. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végülis 5 óra nem evés után felkelt és lenyomott 160 ml-t, pedig amúgy 120-at szokott napközben. Nekünk elég zűrös volt az éjszaka, láza is lett 5 körül, amikor felkelt, kapott fél kúpot, aztán éjszaka 10-től óránként kelt, 1-kor sírt, megint felment a láza, kapott fél kúpot. Ma is kellőképpen nyűgös, kb. 20 perces sétát viselt el. Sajnos az előző oltás után is hasonló helyzet volt, de most legalább ez után egy ideig nem lesz. :) Majd helyette a foga. :P
2011. szept. 1. 08:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!