Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel sokat forog és nem...

Éjjel sokat forog és nem alszik, mit csináljak? Vagy elmúlik majd?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete forog intenzíven a hátáról a hasára az 5 hónapos kisfiam. Azóta éjjel 2től óránként kelek, mert állandóan átfordul és magyaráz, játszik, dünnyög. Átfordítom visszaalszik és kezdődik elölről.
2009. ápr. 19. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolja még éjjel is az uj tudományát! Tetszik neki a mutatvány:) miben alszik? Mikor a babám állandóan kuszott-mászott a kiságyban ( idekint nem tudott még, olyan kéthós volt akkor), nem birtam aludni a folytonos mocorgástól, igy hálózsákba dugtam. Azóta joval jobban alszik.
2009. ápr. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi megpróbálom ma este :)
2009. ápr. 19. 06:52
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk is ez a helyzet éppen.átfordul álmában, aztán felébred rá, és rettentően örvendezik neki:-) visszaaludni nem akar, egyfolytában nézelődne, játszana. alig alszom már egy hete. pár napja a bébiőrt vette célba az ágy végében, azt babrálja állandóan:-( így most már nem nagyon alszom külön szobában, visszaköltözködtem sajnos az ő szobájába, mert nem merem betenni a bébiőrt az ágyba, ha túl messze van tőle, akkor meg csak a visiításra kapcsol be, na arra már úgyis felébred mindenki őr nélkül is:-) Kitartás neked is, én remélem, hogy szép lassan megszokottá válik neki a forgolódás, és nem fog mindegyiknél fél órás dumálást tartani éjszaka!
2009. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
együttérzek veled, nálunk is ez van, az enyém hálózsákban is megfordul, és próbál mászni (négykézláb hintázik, nálunk ez a sláger)
2009. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!