Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol ehetik a babák a mi...

Bogyo110 kérdése:

Mikortol ehetik a babák a mi ételeinket?

Figyelt kérdés
hónapossak vagyunk születésünk óta tápszeresek és . hónapos korunk óta szilárdat is eszünk táp csak reggel és este .Szimte már minden baba kajcsi variációt kiprobáltunk mindent meg is eszik nem válogatos van mikor én csinálok neki kajcsit friss gyümi zöldség de most az érdekelne hogy mikor ehet a mi általunk fogyasztott ételekböl ?itt most nem a cigány pecsenyéről beszélek hanem bizonyos határokon bellül lájtossan füszerezett ételekre gondolok!
2011. aug. 29. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
a számok kimaradtak...amugy kisfiam 1 éves korátol eszi amit mi.
2011. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én tegnap tettem fel hasonló kérdést,de én konkrétam írtam h 11 hós múlt a fiam.nekem azt tanácsolták h már ehet a mi kajánkból,ha nem túl fűszeres és zsíros.
2011. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én fokozatosan szoktattam. Egy-egy falat, abból amit amúgy ehetett, majd egyre több akkoriban kissé lightosabban fűszereztem, aztán fokfozatosan visszaálltunk a régi kerékvágásba. 1-1,5 éves korára már semmi különbség nem volt az ő kajája és a mi kajánk között.
2011. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jaj tényleg hova tüntek a számok?szóval akkor 7 hónapossak vagyunk és 3.5 hónapos kora ota eszik szinte minden zöldség gyümit!
2011. aug. 29. 09:10
 6/10 anonim ***** válasza:
én fiamnak kicsit kevesebb mint 1 éves kora óta adom ugyanazt totál mint amit én is eszek. tejérzékeny, úgyhogy arra azért figyelek. előtte is már kapott enyémből, de akkor kevesebb fűszerrel, kis mennyiségben... én is 4 hósan kezdtem adni a zöldségeket, gyümiket.
2011. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszokat nektek!
2011. aug. 29. 09:13
 8/10 anonim ***** válasza:

sokára eszi azt amit ti. majd 1 éves kora után. viszont már most ehetitek ti amit ő, pl zöldség levesek, főzelékek, durumtésztás ételek

én így csináltam 10 hónapos korától

2011. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kb 1 évesen a kevésbé fűszeres nem csípős, nem sok tojásos, tejes dolgokat, és olyan 2 évesen ehet már mindent ami ízlik neki, persze azért módjával.
2011. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam, hogy még tiniként se ehetnék azt amit mi felnőttek.

Nálunk úgy alakult, hogy 7-9hónap körül egyik napról a másikra nem fogadta el a bébi ételt(se üveges se itthon pancsoltat), kenhettem a hajamra. Egy napot kibírt csak szopizással, de másnap már nem volt elég, bébiétel nem, kínomban ami volt itthon azt kapta... chilis bab, mint akit addig sose etettek úgy ette, büfizett ivott egy nagy bögre almalevet és aludt. 26hónapos mindenevő(és imádja az erős csípős ételeket)

2011. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!