Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős a babátok és...

Mennyi idős a babátok és hányas cipőt hord?

Figyelt kérdés

Az első 1, másfél évig érdekel leginkább. Az enyém még csak 2 hónapos, csak kiváncsi vagyok. (Most 9,5 cm a lábija)

Ha látok vmit nagyon olcsón, betárolok belőle:)


2011. aug. 27. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:

20 hónapos a kisfiam,de 18 hónapos kora óta 23-as szandija volt,most nőtte ki.

Nehezen tudok neki cipőt venni,mert magas a lábfeje.

Most kapott 24-t.

2011. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes 'betárazni' olyan nagy egyéni

eltérések vannak.

Fiamnak 11 hónaposan vettünk 18-as puhatalpút, most 20 hónapos és 23-as a lába.

2011. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lányomnak 1 éves korában 19-s cipőt és 20-as bundás csizmát vettem, 10 hónaposan elindult. Most lesz két éves ősszel, 22-23-as lábbeli fog kelleni, de nem tudom előre belőni, csizmából mekkora kell. Szerintem nagyon előre nem érdemes betárazni, max. a következő méretből ami szükséges.
2011. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 13 hónapos és 18-as szandija van. Majdnem olyan pici a lába, mint most a tiédnek, kb. 10 cm körüli, viszont szélesebb mint egy pici babának. Láttam sok babát akiknek ilyen "nagy" lábuk van, viszont mindnek soványabb volt mint az enyémnek. Tényleg nem érdemes előre venni, mert azt majd akkor és ott fel kell próbálni! Ha most két hónapos különben is ráérsz majd tavasszal venni neki valamit, ha lekerül róla a téli overál.
2011. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ez a cipő kérdés nehéz kérdés. Az én lányom 17 hónapos és 21-es most a lába csak nagyon vékony keskeny és nehéz neki ezért venni. Még nem volt 1 éves amikor már 20-as volt a lába.
2011. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1 évesen 17-es lába volt, most 21 hónapos és 21-23-as cipői vannak, függ a fazontól is.

Szerintem ne vegyél előre cipőt, mert úgy is járhatsz, mint én. Jó akció volt BobbieShoe cipőből februárban. Vettem a gyereknek egy 22-es benti cipőt a bölcsire (szeptember) és nyárra egy 22-es klassz szandált, zárt orral. A benti cipőt már szétnyűtte, a szandált júniusban próbáltam rá, akkor nagyon nagy volt, tegnapelőtt rá akartam adni, nem megy bele a lába. Bosszantó, pláne, hogy az én hülyeségem miatt kidobtam 4000Ft-ot az ablakon!

2011. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19 hós, 21es cipőt hord.
2011. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. aug. 27. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne tárazz be, mert nem biztos, hogy jó lesz!

Az én lányomnak 5 márka közül csak 1 ment fel a lábára.

2011. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!