Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvaltozott parkapcsolatod a...

Megvaltozott parkapcsolatod a masodik kisbaba szuletese utan?

Figyelt kérdés
4honapja nem alszom mert ugye ejjel is etetem kisbabat.Nappal lefoglal a ket fiucska, a 4 hos es a 2 eves.Turelmetlen vagyok,parom sokat segit de sajnos ez sem eleg.Sokszor ugy erzem mar nem birom a ket gyerek bogeset,a kicsi rengeteget sir,de a nagy is eleg bonyolult miota itt a kisteso.Sokkal tobbet veszekszunk es nem emlekszem mikor toltottunk egy normalis estet egyutt...Nagyon hianyzik a parom,pedig itt van mellettem,megsem olyan mint regen.Nalatok mi a helyzet?Van erre va;ami jotanacs?
2011. aug. 26. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk hasonló a helyzet! Nincs semmi segítségünk, minden rokon, nagyi stb vidéken 200 km-re mi meg Pest mellett. Van egy 3 éves lányom, a kicsi 7 hónapos! Néha nagyon elegem van és legszívesebben kifutnék a világból. De azért már jobb a helyzet, mint az elején.

Mióta a kicsi nem csak cicizik, azóta hosszabb időre ki tudunk mozdulni (én nem vagyok az a mindenhol szoptatós fajta és a kicsi sem eszik rendesen, ha kocsiban, vagy itt-ott szoptatom), kirándulni, vásárolgatni, így kicsit én is kikapcsolok és kimozdulok.

Szerintem idővel nálatok is jobb lesz, csak még a pici is nagyon kicsike még össze kell csiszolódni a családnak. Kitartás, bár tudom ez nehéz, de pár hónap és jobb lesz!

Addig próbáljatok megragadni minden szabad percet beszélgetni, sétáljatok a gyerekekkel, ha időtök és az időjárás engedi. Nekem ezek mind nagyon sokat segítettek!

2011. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom,akkor nem vagyunk egyedul.Remelem nalunk,nalatok es mindenkinel javul a helyzet idovel.Csak arra gondolok sokszor hogy ha nagyobbak lesznek milyen jo lesz hogy egyutt tudnak jatszani.PArom imadni valo igy tuti megoldjuk mi is,csak a mindennapokat eljuk tul valahogy ;))
2011. aug. 26. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!