Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen illata van egy újszülöt...

Milyen illata van egy újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Ezer éve nem találkoztam kisbabákkal, de újszülöttel még az életben soha. Felmerült bennem a kérdés, hogy amikor előbújik a pici, akkor milyen illata/szaga lehet és milyen 1-2 nap után? Lehet egyáltalán valamihez hasonlítani? Tudom, hogy hülye kérdés, de tényleg csak úgy eszembe jutott.:)
2011. aug. 26. 20:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen, amit az előttem szólók írtak..a belőlem jövő illatot éreztem, majdnem, mint egy friss menzesz (Uramisten szegény baba, itt lemenzeszezem :) ) csak még egy kicsit édeskés..gondolom a magzatmáz..vagy mi :))
2011. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 xStefix ***** válasza:

Bennem nem maradt vérszag-emlék, bár gondolom az is volt. Én a friss fertőtlenítős kórház-szagra emlékszem, valamiféle finom lágy babaillattal fűszerezve. Olyan kis édeskés pihepuha.

Azóta is sokat szaglászom a lányomat. :)

2011. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

2. nagyon tökéletesen megfogalmazta.

Én is ilyet éreztem :) És nekem még keveredett a friss pólya illatával meg a szülőszoba tiszta illatával is.

2011. aug. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hát én egyik gyerkőcnél sem emlékszem hogy valamit éreztem volna, talán nem is figyeltem akkor ilyenre. Otthon többször mondták hogy milyen jó babaillat van, de én valahogy nem.. Na jó a babakrém illatát igen, de hát szerintem más is csak azt érzi, vagy nem? :)
2011. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
olyan fincsi babaillata volt, pedig nem fürdették rögtön, ugyhogy nem a fürdetö illatát éreztem, szagolgattam a kis arcát, nagyon jó volt, alig várom, hogy ujra átéljem :)
2011. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!