Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tízórai után kínáljam még...

Tízórai után kínáljam még tápszerrel?

Figyelt kérdés
Fél éves a fiam, a tízórait (szerintem)kiváltottuk. 1 nagyobb barack lecsúszik neki(ez sokszor jóval több mint 100g). Utána 1 órával már éhes. Nehezen tudom 1/2 12-ig elhúzni az időt, amikor jön az ebéd(tápszer). Tudom nem túl laktató a gyümi, de sűrítenem kellene valamivel? Azt olvastam kekszet ne rakjunk bele, baba kekeszet sem lehet? Vagy ez így normális? Valamelyik nap egy mintaétrendet olvastam itt amiben ha jól emlékszek minden étkezés után kapott a pici tápszert is. Akkor most ez, hogy van?Lehet, hogy buta kérdés de eddig azt hittem ha kiváltunk egy étkezést akkor utána nem kell tápszer. Elmagyaráznátok?
2011. aug. 17. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha kiváltunk egy étkezést, akkor már nem kell tápszer. A gyümölcs után amúgy sem túl jó :)


Szerintem sűrítsd. Vagy olyan babakeksszel, amit már szabad adni, vagy rizsliszttel -én ezt hazsnáltam, egyszerű, és nem allergizál.

2011. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni a DM-ben olyat mint a müzli, de kimondottan babáknak való. Babylove teljes kiőrlésű gabonapép. 250 grammos, 700 Ft körül van az ára. Egészséges, mi azzal tesszük laktatóbbá a gyümölcsöt. Az állaga is sűrűbb lesz, érdemes kipróbálni. 1 doboz majdnem egy hónapig elég.

A tápszer pedig érdekes, ki hogy gondolja. Nálunk a kislány 14 hónapos, de sajnos nagyon kevés folyadékot iszik, így mi ebéd után (bármit és bármennyit eszik is) mindig adunk neki kb 100 mk tápszert. El is fogadja. Ez kicsi kora óta így működik.

2011. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van 7 gabonás pép tele vitaminnal, tejmentes, Hipp, Milupa Milumil én ezt keverem a gyümölccsel és én egy kis anyatejet is teszek hozzá. Lehet azt is, kicsi tápcsert is vagy csak a gyümit... Imádja és olyan laktató hogy a köv. étkezésnél ami rà 4 órára van nálunk, kevesebb tejcit iszik meg. Nekünk ez nagyon bejött.
2011. aug. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a gyümölcshöz Sinlacot keverek, vagy rizspelyhet, esetleg babakekszet. Tegnap pl. Hipp üveges tejbegríz volt bontva, abból tettem bele. Ha csak gyümölcsöt kap, akkor viszont kb. 2 óra múlva éhes. Akkor adom neki üresen a gyümölcsöt, ha elhúzódik a délelőtti alvás, és későn tízóraizik.
2011. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Vettem gabonapépet! Nagyon bejött nála! :)
2011. aug. 19. 11:54
 6/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok, nagyon örülök hogy ízlik a babának :)))
2011. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!