Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora 10 honap koruli...

Mekkora 10 honap koruli babad? Miket csinal? Miket eszik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hétfőn megyünk védőnőhöz, legutóbbi méréskor 9,55 kg volt és 74 cm.Most szerintem 10 kg körül van, és tuti nőtt is.

gagyog, bababa,dedede,stb. a vavava a kutya, felismeri hangról, ha megyünk az utcán akkor is, TV-ben is.

Ha kérdezem, hol van apa?hol van a lámpa?Hol van a labdád?felismeri, mutatja.Tapsi-tapsi-t néha csinálja, pá-pá-t is, csip-csip csókára emelgeti a kezét, tánci-tánci-ra is.

Ha kérem azt, ami a kezében van, akkor nyújtja(persze nem mindig engedi el)

Feláll, megy oldalazva a bútor mellett, ül, viszont nem mászik, csak kúszik(sokszor áll négykézlábra, mégsem indul így el, csak kúszva)

Szinte mindent eszik...a mi ételünkből szoktam neki adni, ma pl tökfőzeléket evett.E mellett reggel,este szoptatom, meg nap közben is 2x kb.Éjjel, vagy hajnalban még felkel 1x.

2011. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kisfiam 9300 gramm,76 cm.

O is kuszik,stabilan ul,negykezlabra all,ha megtud tamaszkodni valamiben,azonnal felall,lepeget az agy mellett,es ha mindket kezet fogjuk.Imadja a labdat rugdosni,hintazni,bukfencezni(mi bukfenceztetjuk:)).

A "csacsi festmenyt" a falon felismeri,ha "IA"-zok,egybol fordul a csacsi fele,es oda kell menni ,hogy megsimogassuk.

"baba,papa,mama,issz,sssz,de,ha"-ezeket mondja,nagyon huncut,ha merges,akkor erosen szuszog,osszehuzza az orrat,es nagyon szeret engem pofozni.

A vizet szinten imadja,megtudja fujni a trombitajat,futyolojet.Tapsol,ha zenet hall,akkor mondja,hogy "ha",es tancikal,ha all,akkor egesz testevel,ha ul,akkor felsotestevel illeg-billeg,es a kezevel integet,mintha reppelne.Int pa-pat-t.

Ja es orokmozgo,minden erdekli egyszerre,es alig koti le valami,ha igen,akkor csak keves idore.

Nagyjabol mindent eszik,amit mi,a banant utalja,a barack a kedvence,de eves kozben sem ul nyugton.

Orulok,hogy irtal,minden jot nektek :)

2011. aug. 17. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:

közel hasonlóak akkor a babáink, kivéve, hogy az én fiam "súlyosabb":))

minden jót nektek is:)

2011. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!