Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye a kenguru...

Kinek mi a véleménye a kengururól? Érdemes megvásárolnom?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ . Mi falun élünk , nem a legjobbak az utak és 3 pici gyerekem van . Nekünk nagyon jó volt , hogy a két nagyot tudtam kézenfogva vezetni a pici meg ült a kenguruban . A babakocsi kirázta volna a lelkét . Ha tömegközlekedsz akkor is jobb a kenguru , sokan a kendőre esküsznek ...
2009. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
haszontalan dolog
2009. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a kendőre esküszöm, nagyon szeretjük, 16 hónapos a kislányom, még Apa most is a hátára köti, ha hétvégén sétizni megyünk, nagyon élvezik mindketten :-)
2009. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk van, de még sosem használtuk. Télen azért, mert még pici volt hozzá a lányunk, és az overállal is olyan esetlen viselet volt. A napokban próbáltuk, de mostmeg melegünk lett. Nekem macera felvenni is, és a hátam is megfájdul cipelés közben. Szóval nekünk max arra jó, hogy 5-10 percben átugrunk a boltba, vagy amikor nagyon nem akarja hogy letegyem egész nap.

2009. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ahogy te gondolod!Mi ajándékba kaptunk,de egyszer kivittem az udvarra vele fényképet csinálni,hogy ilyene is volt.Többet nem használtam,pedig nagyon jó minőségű és fektethetös.
2009. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én 3 hónapos fiam ordít benne:((((

Sajnos nem tudjuk használni.

2009. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 5 hós, jobban el van benne, mint a babakocsiban. Viszont tényleg terheli a hátad és a vállad. Olyat próbálj meg választani, aminek a válla párnázott. És hogy könnyű legyen beletenni a kicsit. Szerintem a legegyszerűbb a legjobb ezek közül. 4-5 ezerért van már, tudom hogy ez sokaknak (velünk együtt)sok, de kérheted ajándékba is. De te mindenképp legyél ott a vásárlásnál!
2009. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én amiatt vettem meg, hogyha tömegközelednünk kell, akkor ne a babakocsit hurcolásszam egyedül, de még anyuval sem. Igaz, nehéz benne vinni a 8,5 kg-os lányomat, de ha leülök vele a járművön, akkor kibírható. És nem is használjuk sűrűn, kb. havonta 1 alkalommal. Erre jó szerintem, másra nemigen. 11 hós kislány anyukája.
2009. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!