Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet sportbabakocsit...

Mikortól lehet sportbabakocsit használni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor már stabilan tud ülni a baba, különben megterhesli a gerincét ez a pozíció.
2009. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hugom kislánya kb. 2-3 hete ült fel magától. A dönthető támlájút kicsit már feljebb emelte.

Ha már biztosan, stabilan ül magától, áttérhettek a sport babakocsira - szerintem.

2009. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a sport babakocsit teljesen el lehet fektetni akkor szerintem pl most nyáron akár már az elejétől használhatnád de CSAK VÍZSZINTESEN!

Ültetni csak akkor ha már segítség nélkül tud ülni.

Bár az elején azért szokták a mózest illetve úgymond mélykocsit ajánlani mert abban jobban el lehet bújtatni a gyereket pl. a szél elől is,de csak vízszintesen:)

2009. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi és mikortól tud ülni stabilan kb?
2009. ápr. 14. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez változó. A legkisebb nálunk 8 hósan ült stabilan de a tesói már 6-7 hósan.

(legelső válaszoló voltam)

2009. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!