Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mimóza kisbabát hogy lehet...

Mimóza kisbabát hogy lehet úgy "nevelni", hogy ne legyen túlérzékeny?

Figyelt kérdés
Kislányom most 10 hónapos, és születése óta a kis dolgok is kihozzák a sodrából.A szeparációs szorongás is elég nehéz volt, most már múlóban.Volt, hogy félt az új arcoktól, szerencsére ez is javult.De nagyon anyás, amivel nincs is semmi baj, de könnyen sírva fakad egyik pillanatról a másikra.Azt is mondhatnám, hogy hisztisebb az átlag gyereknél.Ez rám is átragad.Anyósomék folyton ezzel csesztetnek,kérdezgetik, még mindig állandóan sír? Mintha nem is lennének jó tulajdonságai, és mintha én tehetnék róla, hogy ilyen a vérmérséklete, az alap természete.Sokszor volt kínos mások előtt, mert mindenki azt hiszi, hogy egy bőgőmasina ( ez nem így van, csak nem szereti, ha sokan vannak nálunk, és mindenki hangosan mondja a magáét.) Kézben csak nálam és az apjánál szeret lenni.A Suttogóban olvastam, hogy lehet javítani a természetén?De hogyan? Hogy fogom így beszoktatni a bölcsibe? Egyébként minden nap sétálunk, igyekszünk vinni mindenfelé, lát új arcokat, helyeket stb.
2011. aug. 16. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:

itt böngéssz, találsz majd választ.

[link]

2011. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de egyrészt nem találom az ide vonatkozó részt, keresgélni meg nincs kedvem, másrészt saját tapasztalatok, vélemények jobban érdekeltek volna.Úgy látszik, rosszul tettem fel a kérdést, vagy rajtam kívül senkinek nem hisztis a gyereke..
2011. aug. 17. 07:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!