Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Híg és kissé nyálkás kaki 5...

Híg és kissé nyálkás kaki 5 hetes babámnál. Baj van?

Figyelt kérdés
Tegnap fürdés előtt nagyon nyűgös volt, nagyon sokáig tartott mire megnyugtattuk. Éjszaka semmi gond nem volt vele. Ma talán egy picit nyűgösebb a szokásosnál, nem nagyon kell neki a cumi, inkább cicizne folyamatosan. Láza nincs.
2011. aug. 15. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs megfázva? Kislányom is kb. ilyen idős lehetett, amikor először meg volt fázva, és mondták, hogy mivel az ilyen pici babák még csak fekszenek, így visszanyelik az orrváladékot, és azért olyan nyálkás a kaki.
2011. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Valami van az orrában, de a levegőt nem veszi nehezebben.

Elképzelhető, hogy van a dologban egy kis megfázás.

2011. aug. 16. 08:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azóta változott a helyzet? Lehet, hogy tényleg a megfázástól nyálkás a kakija, de amúgy adhatsz neki Normaflore-t, az nem árt. Főleg ha esetleg mégis más miatt híg a kaki, mivel ezt sajna nem tudjuk 100%-ra. :(
2011. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azóta sikerült elérni a doktornőt és ő is a normaflore-t mondta. Adtam is neki 2xfelet. Kicsit kezd újra darabos lenni, de még mindig egy picit vizes, viszont már nem sűrűn jön neki, úgyhogy kicsit megnyugodtam. Köszönöm, hogy érdeklődtél!
2011. aug. 17. 07:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobb már a helyzet. :)
2011. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos mára megint visszajött a hasmenés :( Nem tudom szegénykémnek mi a baja, de szerintem ma elviszem orvoshoz. Ez már nem normális :(
2011. aug. 18. 07:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Ó, sajnálom. :( Smectát nem ajánlott a doki?
2011. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem. Annyit mondott, hogy diétázzak, meg egyek hasfogó kajákat. Állítólag amíg nincs láza, addig nincs baj...
2011. aug. 19. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!