Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyümölccsel kiváltható egy...

A gyümölccsel kiváltható egy étkezés?

Figyelt kérdés
Majdnem hathós babám 5 hóig tejcit evett, már ügyin eszik igy:reggel tápi, két evés közt gyümi, 11 kor tápi, fél háromkor főzi (80-90 g) plusz rá tápi, délután tápi, este tápi. Csak gyümit kellene adnom egy étkezés helyett? A védőnőm szerint a gyümi nem vált ki egy étkezést.
2009. ápr. 13. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem a gyümölcs is kiválthat egy étkezést, attól függően, hogy mennyit eszik a baba, és jól lakik-e. De ha mégsem elég kalóriadús, akkor lehet dúsítani pl.: tejpéppel, babakeksszel, és máris tartalmasabb.

Nekünk elég volt úgy is, hogy nem dúsítottuk, csak a gyümi simán.

üdv. Csilla

2009. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Uzsira én már azt adok.Babakajában vagy éretten.
2009. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még csak hathós lesz. Igy is eröltessem hogy ezt egye tápi helyett mondjuk 11körül? Még a főzit sem tudtam kiváltani, mert csak fele mennyiséget van türelme kanalazni, aztán kéri a tápit...
2009. ápr. 13. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
süríts be neki tejpéppel a gyümit. én uzsira gyümölcsöt adok neki tejpéppel, imádja! meg lehet kapni üvegeset, ilyen őszibarackos, teljes kiörlési gabonás, vagy mi a csuda van ráírva. hippes ha jól emlékszem. sokszor adok neki olyat is, abból bevág egy üveggel, és nagyon jóllakik vele.
2009. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
esetleg turmixot nem próbáltál neki? egy fél banánt összeturmixolsz neki 100-120 ml tápszerrel. finom gyümiíze lesz. átmegy a cumisüvegen is, /aventest használok/ és az én babám nagyon imádja! így meg van a gyümi is, és biztos kiváltottad az étkezést, hiszen a másik fele tápszer volt. ez az adag, kb megfelel 180-200 ml tápszermennyiségnek.
2009. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tápis gyümi! Komoly! Ki fogom próbálni! Az a gáz hogy a babánt nem szereti annyira, ugyhogy fagyasztott barival próbálom vagy hippes gyümivel. Köszi a válaszokat!
2009. ápr. 14. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:
na ha már megoldottad a tejci tápi gyümi főzi ügyeket és már ügyin eszik és rendesen étkizik akkor kerizz 1 magyartancsit
2009. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hasznos válaszadó! Két egyetemi diplomám van, ugyan nek irodalom tanári vagy bölcsész, én hasznosabbnak tartottam a mérnökit és a közgazdász egyetemi végzettséget. A primitív végződéseket örömmel alkalmaztam, főként rövidségük miatt, mert egy Iphone-ról netezni és bepötyögni az érintőképernyőn,hogy főzelék és gyümölcs, meg tápszer, na az kicsit sem gyors és egyszerű. Remélem,te magyartanár vagy,aki jogosan háborog ezeken a rövidítéseken,így bízhatok abban ,hogy a fiamat ilyen ígéretes tanítónénik okítják majd édes anyanyelvünkre. Sajnálom,ha hónapokkal ezelőtt írt megjegyzéseim lelki fusztrációt okoztak neked. További jó netezést!
2009. szept. 28. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!