Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mossam a babakocsi anyagát?

Mivel mossam a babakocsi anyagát?

Figyelt kérdés

Használt kocsit vettünk, kicsit látszik rajta, hogy már volt gazdája, nem piszkos nagyon, csak látszik, hogy nem új. Szeretném kissé tisztábbnak látni, mire belekerül a babánk, de nem tudom, hogy kell tisztítani... Amit kéne, az a táska, és a többi, levehető rész. Lehet ezeket mosógéppel mosni? Ha igen, hány fokon szoktátok, milyen csavartatással? (Csak el szeretném kerülni az -összezsugorodott, kinyúlt, gyűrött lett- szitukat). Félek, ha kézzel sikálom, bolyhos lesz :S

Tud valaki tanácsot adni? Köszi!


2011. aug. 12. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
40 fokon kimosod nem hinném hogy baja lesz.
2011. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a levehető részeket mindig gépben mosom, 30 fokon és 600-as fordulatszámon centrizem. (DE mivel a tiédet már nyúzta egy Manó ezért Én csak a 400-on centrizném.)

Az alsó rekeszt,( Nekem merev lapos és félek, hogy baja lenne ha betenném) , bevásárló részt pedig lavórban áztatom addig még ki nem mossa a mosógép az adagot.

Kizárólag folyékony mosószerrel mosom, öblítő nélkül! (Ha porral mosol akkor előtte egy nappal szórd a megfelelő mennyiséget egy üvegbe, adj hozzá vizet és óránként jól rázd össze, hogy feloldódjon!)


Sok sikert, szép babakocsit! :D

2011. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :)
2011. aug. 12. 21:30
 4/5 krisztina27 ***** válasza:

Mi is használtan vettük, lecsavaroztunk róla minden huzatot így csak a váz maradt beáztattam folyékony babamosószerbe

mindent, fél napig utána kiöblítettem babaöblítővel és kiraktam az udvarra megszáradni. Én nem mertem semmit sem berakni a mosógépbe. Utána nagyon jó babaillata lett.

2011. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mosógépben mostam 40 fokok sima folyékony mosószerrel, többszöt, illetve miellőtt eladtam,a kkor is.

(modjuk nálam alap volt, hogy úgy adtam el a babakocsit, hogy kimostam, )

2011. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!