Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki Nandu hordozók...

Használt valaki Nandu hordozókendőt? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egyet akciósan a neten.Nagyon szép és kellemes az anyaga,csak kicsit furcsa,hogy vastag!Aki használt már ilyet,annak mi a véleménye róla?Köszi


2009. ápr. 11. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is volt,bár én télen használtam!szerintem teljesen jóóóó!Próbáld ki és meglátod!Bár ha nagy meleg van akkor olyan kötési módor válassz amiből kinnt van a buksi,v tud rendesen levegőzni!Meg kérdés az h mekkora a baba!-korát illetően!

2009. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2009. ápr. 11. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A kendő nekem már tul melegnek tűnik ebben az időben,ugy gondoltam varratok egy Mei tai-t.Az talán szellősebb,és egyszerübb felkötni.

Amugy imádom a kendőzést,és a pici fiam is szerencsére.Kaptam kölcsön először egy kendőt,igy kipróbálhattuk,és mikor láttam hogy beválik akkor vettem csak magamnak.

2009. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!