Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli ruhát keresek babámnak!...

Téli ruhát keresek babámnak! Milyen méretet vegyek?

Figyelt kérdés
Furcsa kérdés, oké. Szeretnék overált és egyéb ruhákat venni a babámnak, aki most másfél hónapos, és épp növi ki a 62 méretű ruhácskáit. Milyen méretből vásárolhatok neki előre? Télre szeretnék overált, bundazsákot, melegítőt...
2011. aug. 10. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit ne vegyél ilyen előre! Kiszámíthatatlan, h mennyi idő alatt mekkorát nőnek ezek a csöppségek. Az én fiamnál volt olyan méretű ruha, amit csak 1x tudtam ráadni. Méretet váltottunk, mire kimostam, addigra a következő méret kellett! És mire azt is kimostam, addigra megint újabb méret kellett! Azaz 4hét leforgása alatt 4méretű ruhát is ráadtam. És ez nem vicc! Bár se előtte, se utána nem volt ilyen, de 3-5hetente biztos nőtt egy méretet.

Szóval szerintem ne vedd ennyire előre.

2011. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit korai, nem lehet tudni, hogy memnyit fog nőni, suerintem október elején bőven réáérsz erre és akkor jobban látod améretet is.
2011. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se. Nekünk is volt olyan méret, ami 2 hétig volt jó a lányomra.

5 hónapos korára nőtt 20 centit! 4 hónaposan már kellettek a 74-es rucik rá.

Most még jók ugyan a 74-es cuccok, és vettem őszre pár darab 80-as vékony pulcsit, meg 1-2 átmeneti nadrágot, de ennyi. Overált meg ilyeneket majd akkor veszek, ha itt lesz a szezonja. Én még sapkát sem mernék előre venni télre, mert nyári sapival is jártam úgy, hogy amikor megvettem, lötyögött rajta, aztán 2 hét múlva meg már nem is volt jó.

2011. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon korai. A fiam 3-4 hós kora között 1 hónap alatt 7 cm-t nőtt. Az több mint egy méret. De válaszolva a kérdésedre: akkoriban a fiam kb. 74-80-as ruhákat hordott.
2011. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74
2011. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!