Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik jobb? Melyik laktatóbb?

Melyik jobb? Melyik laktatóbb?

Figyelt kérdés
Beba 1 Pro vagy Humana Baby fit ? Ma megyünk orvoshoz és nem tudom megyik tápszert irassam,. Megeszi mindkettőt. A Beba az jó, olyan mint a tej állagra. A Humana viszont sűrű, ami még nem is lenne baj, de nagyon habzik. Ha mindkettőt megeszi , akkor Ti melyiket választanátok?
2011. aug. 10. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi nem váltogattunk. nekünk azt mondták hogy amit egyszer elkezdünk ne váltsunk az összes bébiétel összetételre megegyezik a kategóriájában. vagy is 1-esek között mindegyik ugyan azt tartalmazza.

Mi milumillel kezdünk annál maratunk.

Azt irattasd fel amit eddig, ha egyiket sme akkor válassz egyet és maradj annál.

2011. aug. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azért döntöttem csak a Beba mellett, mert a Baby-fit banános, és az megfogta a pociját kisfiamnak. Egyébként mind a kettőt nagyon szerette.
2011. aug. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem Beba volt itthon a doki meg baby fit-et írt. Megeszi mindkettőt. Nem tudom melyiknél maradjunk.

Kedves második! Téged nem zavart, hogy nagyon habzik?

2011. aug. 10. 07:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem. :) Most tejitalt iszik már kisfiam, ez is habzik. De ahogy iszik, a cumisüveg meg van döntve, így a hab nem a cumirésznél van, hanem a cumisüveg aljánál, a tápi-tejital tetejénél. Engem nem zavart sosem, és kisfiamat sem.

Sőt, később humana jó éjt tápszert kapott 7 hónapos korától, azt meg tejhabosítóval kevertem össze gyakran, hogy ne maradjon csomós. Na attól lett csak igazán habos! :)

2011. aug. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!