Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a csillagjegyed neked és a...

Mi a csillagjegyed neked és a babádnak? Hogyan jösztök ki? Milyen ő? És milyen vagy te?

Figyelt kérdés

Én ikrek anya vagyok pörgős, aktív, minden érdeklő, de kicsit szétszórt, késős...sokat beszélek....egyfolytában beszélek:)

Babám 6 hetes rák csillagjegyű. Igaz, hogy még picike, de már látszik rajta, hogy "jó kisfiú". Türelmes, rendes, nyugodt, jó baba.


2011. aug. 9. 15:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Már írtam én is fentebb. Amúgy a mi leányzónk ilyen nagyon mázlistán összerakott csillagjegyek terén, mert ugye bak, az aszcendensét már néztük, ha jól emlékszem nyilas, és kínai horoszkópban pedig nyúl. :) Néha akaratos, de amúgy nagyon nyugodt baba, szerintem ez maradni is fog így. :)
2011. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én Bak vagyok, a nagyfiam is az, a kicsi Skorpió, Apukájuk pedig Oroszlán.

Érdekes, hogy a naggyal nem igazán vagyunk 1 hullámhosszon, talán mert mindketten nagyon türelmetlen és ideges típusok vagyunk. Képesek vagyunk minden kis hülyeségen kiakadni, engem meg ez a tulajdonság nagyon zavar másokban, még a saját gyerekemben is :) Ráadásul ő egy igazi kis izgága sajtkukac, szóval nem egyszerű.

A kicsi viszont pont az ellenkezője és hiába Skorpió, de nagyon könnyű vele kijönni! Születése óta nyugodt és kiegyensúlyozott, szinte az első perctől egy hullámhosszon vagyunk. Vele sokkal könnyebben ment minden, bár ebben biztosan az is közrejátszott, hogy ő már másodikként született és sajnos a nagy fizette meg a tanulópénzt :( Ezt nagyon sajnálom, de úgy érzem, vele már sosem lesz olyan igazán jó a kapcsolatom :(

A párommal mindketten jól kijönnek, bár ő nem egy tipikus beképzelt, öntelt, hiú Oroszlán, talán azért :)

2011. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Mi úgy vagyunk, mint az első válaszoló.

Vízöntő anya, ikrek fiúcska.

Na hát néha úgy kiborít, hogy ihaj. Egész nap dumál, jön-megy, meg nem áll, egy-egy játék csak 3 percig érdekli. Akaratos nagyon. A legújabb, hogy most mindent egyedül akar csinálni, fogat mosni, mosakodni, wc-re menni, buszra felszállni...

Persze enni... na azt nem akar egyedül.

Én sokszor türelmes vagyok hozzá, elnézek ezt-azt, néha viszont, ha amúgy is ingerült vagyok, rendesen le tudom ordítani a kis fejét, és nem érdekel akkor az sem, ha sírva jön, hogy "anya mi baj, miért vagy morcos?"... ilyenkor ha lehet elzavarom az apjához, amíg kitisztul a fejem.

Egyébként nem tudom milyennek kellene lennünk. :)

Ja 2 éves 2 hónapos

2011. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!