Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a csillagjegyed neked és a...

Mi a csillagjegyed neked és a babádnak? Hogyan jösztök ki? Milyen ő? És milyen vagy te?

Figyelt kérdés

Én ikrek anya vagyok pörgős, aktív, minden érdeklő, de kicsit szétszórt, késős...sokat beszélek....egyfolytában beszélek:)

Babám 6 hetes rák csillagjegyű. Igaz, hogy még picike, de már látszik rajta, hogy "jó kisfiú". Türelmes, rendes, nyugodt, jó baba.


2011. aug. 9. 15:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én is és a lányom is skorpió!!

Ő most 9 hónapos, idáig semmi gond nincs, azt leszámítva,hogy ugyanolyan akaratos,makacs,mint én!!:)

Aztán később hogy boldogulunk, majd kiderül.

2011. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is rák (meg én is), de nem látom rajta amit te írtál a babádról. Az én lányom 4 hetes, állandóan enni akar, napközben összeteszem a kezem, ha egyszer 3 órát alszik, folyton hisztizik a ciciért. Akaratos és makacs nőszemély, aki mindig eléri azt amit akar. Akár csak az anyja... :) Most esik le, hogy nagyon nehéz lesz vele...:S
2011. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én Bak, lányaim Nyilas és Skorpió.

Én: földhözragadt, rugalmatlan, kiegyensúlyozott, rendszerszerető (sajnos rendszerető nem), mosolygós, vidám, optimista, mindenben a jót látom.

Nyilas lányom: földhözragadt, félős, inkább rugalmatlan mint rugalmas, kiegyensúlyozott, mosolygós, rendszerető, vidám, boldog, nagyon érzékeny (pl ha valaki bántja, azzal az életben többet nem játszik, vagy valahol rossz élménye van, akkor nem akar oda többször menni)

Skorpió lányom: boldog, kiegyensúlyozott, nagyon anyás, lóg rajtam, vidám, bátor, vagány, rugalmas.

Mindkettő lányommal jól kijövök :)

2011. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is rák (meg én is), de nem látom rajta amit te írtál a babádról. Az én lányom 4 hetes, állandóan enni akar, napközben összeteszem a kezem, ha egyszer 3 órát alszik, folyton hisztizik a ciciért. Akaratos és makacs nőszemély, aki mindig eléri azt amit akar. Akár csak az anyja... :) Most esik le, hogy nagyon nehéz lesz vele...:S
2011. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy kétszer, csak szétkapcsolt a net :S
2011. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én Oroszlán vagyok, a párom Mérleg. Folyton kiidegel a tétovázásával... És sajna félő, hogy a kislányunk, akit október vége-november eleje felé várunk, szintén Mérleg lesz, ha a doki másképp nem dönt a programozott császárom időpontjáról. Úúúgy szeretném, ha a picikém Skorpió lenne... :)
2011. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Jesszus, nehogy már a pár hetes babáitok azért sír vagy nem sír mert ez meg az a csillagjegye.

Amúgy Rák a csillagjegye a fiamnak és remélem olyan lesz, ami általában jellemző erre a jegyre, bár számít az aszcendense és a blygók állása is.

2011. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
én bika, amolyan fejjel megyek a falnak-típus. Nehéz velem együttélni. A fiam bak, egy angyali nyugodt, kiegyensúlyozott baba. Hogy jövünk ki egymással? Nem hiszem, hogy egy másfél évessel már ki lehet jönni valahogy és ez főleg a csillagjegy miatt. A falkavezér én vagyok, az van, amit én akarok. Ő meg tűri csendesen:)
2011. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
5 hónapos fiam Halak, én Oroszlán - tűz és víz... Apukája Rák - Apa a nagykedvenc!!!
2011. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én mérleg vagyok. Az első szülött lányom is mérleg (22 hónapos) de az aszcendense skorpió ami inkább kijön rajta... a második lányom halak, Ő még csak 5 hónapos.
2011. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!