Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árthat-e 2éves kislányomnak,...

Árthat-e 2éves kislányomnak, ha minden nap megiszik 2actimelt? Szorulásos emiatt issza.

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Az actimel nem kisgyermekeknek való...Itass vele natúr joghurtot,vagy gyümölcsösjoghurtot...Szilva,pont itt a szezonja...

Adj neki laevolac szirupot.A lányomat pár nap alatt helyre hozta azóta sincs széklet problémája......

2011. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban láttam, hogy már kicsik számára is van magyar gyógyvíz, ami a székrekedést megoldja.
2011. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A levolac szirup hozzászokást okoz,ezért nem jó.Már annyi mindent kipróbáltam,de semmi nem segít.Az actimelt elkeverem kefírrel és úgy issza
2011. aug. 8. 15:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Kettőt ne, max. felet. Annyi bifidusz van benne, hogy még a felnőttnek is sok.

Ha szereti a sima joghurtot, kefírt is, inkább csak azt.

Az én fiam odáig van ért, van hogy 2 pohárral is megeszik egyszerre. De az normál mennyiségű élőflórát tartalmaz, nem bombamennyiséget! Csínján az aCtimellel, activiával!:)

2011. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen, a danone honlapján is fönt van, 3 éves kor alatt nem szabad adni ha jól emlészem. nézd meg!
2011. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig napi 1 Actimel-től semmi baja nem lesz. Nyugodtan add, pláne ha még használ is kaki-téren.
2011. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,lehet rákérdezek a dokitól is
2011. aug. 8. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:

a laevolac szirup nem okoz függöséget,viszont pár alkalom után teljesen helyreállítja az széklet ürítést.....

Nyugodtan kérdezd meg a gyógyszertárban esetleg orvosotoktól......

2011. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

bonolact pro+kid

[link]

2011. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyedül a Laevolac nem okoz függőséget, hosszútávon sem. Azzal hat, hogy kevesebb folyadék szívódik vissza belekből, és így hígabb lesz a széklet. Nekem ezt a gyerekorvos mondta, de a tájékoztatóban is benne van, hogy nem okoz hozzászokást.

Az Actimellel óvatosan, én ebben a korban nem merném mindennap adni, ha eleve a gyártó nem javasolja 2 éven aluliaknak. Valami oka lehet ennek...

2011. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!