Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás tünete is lehet az...

A fogzás tünete is lehet az étvágytalanság?

Figyelt kérdés

Eddig erre nem is gondoltam, de tegnap egy rokon megjegyezte, hogy az is okozhatja. Ez tényleg igaz?

Most pár napja tart, hogy folyton nyűgösködik, látszólag ok nélkül elkezd sírni, egyik pillanatról a másikra, és baromi keveset eszik. Ez tényleg lehet fogzás miatt? De nincs megduzzadva neki.


2011. aug. 8. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, elképzelhető. Ilyenkor az én kisfiam is kevesebbet eszik, nyűgösebb, de elmúlik még mielőtt kijönne a foga.
2011. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet bizony! Az én 7hónaposomnak mikor jön a foga (már 6 van neki) olyankor nem hajlandó tápszert enni, és képes 2hétig nem vacsorázni. Aztán kijön a foga, és minden a régi.
2011. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bizony lehet. Az én lányom napokig csak fényen él, mikor jön a foga :)

Viccet félretéve: tényleg nagyon keveset eszik olyankor, és előnyben részesíti a pépes, vagy folyékony dolgokat. Volt olyan, hogy egész nap 1,5 liter kajszilevet nyomott le, semmi mást. Szilárd, amit rágni kell, olyankor szóba sem jöhet.

2011. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, a szilárd kaja jóformán esélytelen... Amint beleteszem a kanalat a szájába, nyitva hagyja a száját, sír, és nem hajlandó "ráharapni" a kanálra.

A folyékony dolgokat megeszi, de azt is nagyon nehezen, sokszor kell kínálgatni, mire eszik belőle. Pedig éhes szegény, mert sír.

2011. aug. 8. 09:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!