Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hízik a 3 hós babám?

Miért nem hízik a 3 hós babám?

Figyelt kérdés
Anyatejes, eddig szépen gyarapodott, most az elmúlt egy hétben nem hízott egy grammot sem(hetente szoktam mérni)Lehet hogy kevés a tejem?Vagy mi a baj?
2011. aug. 7. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel mi is így vagyunk. 3 hónapos lesz jövő héten, az elmúlt két hétben nem hízott. Most 6400 gramm, csak anyatejes. A védőnő szerint kevés a tej, a dokinéni szerint meg eddig hízott sokat, most kicsit pihen. Én meg azt gondolom, hogy 3 hós kora körül a fiam sem hízott, ekkor van egy növekedési ugrás, ilyenkor szerintem ugyanannyi kajától nem hízik úgy, majd megnő az igénye és akkor megint hízni fog. Remélem. De azért kíváncsi leszek nálam tapasztaltabb anyukák véleményére is. Remélem azért valamit segítettem.
2011. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A baba vagy nő,vagy hízik.És mivel nyár is van,szerintem nő.
2011. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat remélem tényleg nincs gond!
2011. aug. 7. 20:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én kislányom is 6400 nál megállt aztán hízott 100-at ésmost 6500 nál megint megállt..Nekem is van már egy 3éves fiam de én nem emlékszem nála ilyenre...jövőhéten megyek védőnőhöz kiváncsi vok mit mond.
2011. aug. 7. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
az én kisfiam is így van.kb 6 hósan stagnált a súlya és egyszer ment egyszer nem.kb 2-3 hónapot várt a doki mire azt mondta h ez nem normális.már teljesen kétségbe estem h mi lehet a baj.volt vérvétele hátha vashiányos de semmi.persze az idióta védőnőnk egyből engem oktatott(nincs gyereke) h biztos rosssz az étrendje holott ugyanazt ette mint a tesója ennyi idősen és ő viszont nagyon puffancs volt.az orvos elküldött egy másik dr nőhöz aki tápszert ajánlott meg sok tejet napiba a többi étel mellé.de hála Isten már megindult a súlya.nem minden gyerek egyforma...:S.de szerintem a ti bajotok h kevés a tejci v már nem annyira tápláló.én azt mondom adj neki tápszert először aztán ha kér még akkor cicit.:)remélem segítettem
2011. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!