Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kaptam kiskönyvet...

Miért nem kaptam kiskönyvet (egéségügyi könyvet) amibe van étrendtáblázat és sulygörbe? Nekem csak egy sima fehér papirkönyvet adtak amibe irják a baba sulyát, méretét, itt olvastam hogy van olyan amibe ilyen táblázatok is vannak én miért nem kaptam?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert az megszűt már, ez van helyette, gondolom valakinek nem tetszett vagy kellett a rokonnak egy kis pénz és lecserélték erre a "dizájnosra". Tavaly április környékétől már csak ez van. Sajnos. Szebb és használhatóbb is volt a régi.
2009. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező a baba kiskönyvére gondolt, az tényleg színes és tele van hasznos infókkal. Nem tudom, miért nem olyat kaptál, meg kéne kérdezned a védőnőt vagy a kórházat, ahol szültél. A terhes kiskönyv valóban egyszerű fehér.
2009. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is sima fehéret adtak a kórházban, bár a gyermekorvosnál láttam, h' a többieknek zömmel új van. (Pécs)
2009. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a gyerekorvosnál. Én tavaly júniusban szültem és az az újat kaptam. De érdekes volt mert a terhes kiskönyvem meg 2006-os kiadású volt, közben meg mindenki a 2007-es mászkált. Nekem meg azt mondta védőnő, hogy nem jött idén ,de azért másnak azt adott, a kis hamis:)
2009. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!