Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szülészeti osztályra...

Ha szülészeti osztályra megyek látogatóba miért csak üvegen keresztül lehet megnézni a babákat? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele: ott vannak azok a pici babák, akik még nagyon érzékenyek minden fertőzésre. Ki tudja, ki mit cipel be az utcáról. Én sem örültem volna, ha valaki utcai ruhában, amin esetleg buszon utazott és tele van mindenféle kosszal, esetleg bacival, testközelbe került volna a babámmal az első napokban.
2009. ápr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fertőzésveszély miatt.
2009. ápr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele: az a pici baba pár órával azelőtt még a teljesen steril méhben volt. Én olyan helyen szültem, ahol bejöhettek a látogatók (szerencsére a kórterembe nem), de még azt az alapvető szabályt sem tartotta be néhány észlény, h' legalább kisgyereket ne hozzanak be az újszülöttekhez. A nővéreknek kellett állandóan figyelmeztetni őket. Én egyébként különösen érzékeny vagyok erre a témára, mert a 10/10-es Apgarral született babámról a harmadik napon kiderült, h' a szülés során - feltehetőleg valamelyik eszköztől (ami elvileg steril) - egy kórházi baktériumot szedett össze, amibe majdnem belehalt. Két hétig voltunk kórházban, ő az intenzíven. Szóval ez nem játék.
2009. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Bpen, a Szent István kórházba nincsen üvegfal, ott a kórterembe BÁRKI bejöhet, a kutya sem kérdezi meg, hogy kihez mész, így akár "rögtön" láthatod a pici babát!

Én tavaly dec. végén szültem ott, és ezek a dolgok NEM tetszettek!!

2009. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A balassagyarmati kórházba is az jött-ment aki akart egész nap.
2009. ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon örültem,hogy olyan helyen szültem(Sote II.)ahova nem jöhetnek be a látogatók.A baba egész nap velünk volt,valamelyik mindig szopizott,vagy az anyuka fejte a tejcsit.Ráadásul néhány anyukának fájt a cicije,így melltartó nélkül hagyta a mellét,hogy levegőt kapjon.Ráadásul nem beszélve arról,hogy az emberből folyik a vér stb...Es tényleg a fertőzésveszély!mindenki fogdossa össze azt a csöpp babát?Szerintem azt a 3 napot ki lehet bírni anélkül,hogy valaki megdajkálná!

Szóval ilyen okai vannak!Ja és azért ha be lehetne menni minden újszülött osztályra akkor mikor pihennének az anyukák,vagy mikor lenne egy kis nyugalma?Mert szülés után ez azért nagyon fontos!

2009. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
A 9.24-es vál.nak üzenem,h a bababarát khzhoz ez is hozzá tartozik...akinek nem tetszik,választhat "hagyományos"khzat is.Semmi bajuk nem lesz a babáknak,valsznleg nem lenne elfogadott,ha a babáknak ártanának ezzel.Különben én is a Szt.Istvánban szültem,pont azért,h a férjem bármikor velünk lehessen,és ne csak üvegen keresztül nézze a fiát.
2009. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!