Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok Kubu italt a majdnem...

Adhatok Kubu italt a majdnem 5 hónapos lányomnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a KUBU korai még egy 5 hónaposnak. Inkább akkor adj neki babáknak való gyümölcslevet.
2011. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne...

Azt nem nagyobbak szokták inni?

Én nem olyat adok,hanem Hipp-es gyümölcsleveket.Azokat nagyon szereti,elég sokféle van.

2011. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs benne tartósítószer akkor igen!

Bár milyen gyümölcslevet adhatsz,a nem tartalmaz tartósítószert.

2011. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tartósítószer nincs benne, de gyümölcscukor van. Inkább babagyümölcslé, pl. szentkirályi.
2011. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mi a véleményetek a 100 százalékos gyümölcsitalról?Adható?
2011. aug. 6. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:

igazából adható neki de inkább jana baba ásványvizet adj mert egézségesebb.

és a csapvzetse ajánlóm mert bármi lehet benne ami áthatol a víztisztítón. Pl: vizelet olaj..

és a víztisztítóbol a nedvek átszürődnek pl: ürülék nedve is

2011. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 6 hónapos lányomnak frissen facsart narancs levét kellett adnom étvágynövelésre.Mondta a doki, hogy ne 100 %-os dobozos legyen, mert abban 100%, hogy van narancs is.Hanem rendes gyümölcsöt.Pohárból kellett itatnom, így, mondta a doki, azonnal kiderül, ha allergiás rá, mert kicsapja a szája szélét, és akkor többet ne adjam.De szerencsére nem volt ilyen gond.Most már 10 hónapos, minden nap kap pár kortyot.Dobozos gyümölcslevet még én se adtam,Kubu-t se.De elvileg ő már kaphatná, mert most hasmenése volt, és a védőnő a Kubu répalét ajánlotta.De ő már lassan 11 hónapos.Szerintem Nektek még korai..és azért is vigyázz ezzel, mert ha állandóan cukros löttyöket kap, nem fogja meginni majd a vizet.Tönkre vágja a fogait..Én kicsi koromban folyton szörpöt és teát kaptam üvegből, hát, meg lehet nézni a fogaimat..szinte mindegyikkel gond volt, pedig már 29 éves vagyok.Maximum vízhez tegyél pár korty gyümölcslevet bébiitalból.Szó szerint elrohasztja a fogakat az ilyesmi.Én úgy vagyok vele, hogy addig, amíg a vizet issza,addig felesleges a cukros lötty.Néha hasmenésre jó a répaital, vagy ha székrekedése van, az őszibarack ital.De alapból nem kap..Teát is csak egyszer kapott.
2011. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sűrű, rostos. Azt nem tudom, van-e benne citromsav, hozzáadott cukor? Én is Hipp gyümölcsleveket adtam az én kisfiamnak kb. 8 hónapos korától, nem napi rendszerességgel, vízzel jócskán felhigítva (4-5 rész vízhez 1 rész gyümölcslé). De inkább vizet kap, még most 1 évesen is.
2011. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!