Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A DM-ben lehet még kapni nagy...

A DM-ben lehet még kapni nagy dobozos Pampers Activ Baby pelust? Nem akciozzák még ha esetleg van? Szokták hogyha marad akkor 4500 körül árulni!

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk még 6500-ért van, de már csak 3-as méretű van. A hét elején még éppen tudtam venni 4-eset, de már nincs. Itt nálunk mindig csak 3-as szokott "kimaradni", így csak azt akciózzák le. De mondom még mindig 6500-ért árulják.

Bp. II. kerület

2011. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felénk is van még, de mire odaértem érte már nem volt 5-ös. Rentgeteg 4-es volt, meg 3-as. Amíg a készlet tart, addig 6500 Ft, nem akciózzák tovább.
2011. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nalunk kedden meg sok 4-es 3-as meret volt, 6500Ft-ert. Mi hetvegen vettunk, igy nem vettem meg egyet, pedig lett volna meg 2 kuponom is, csak 2 doboz mar azert igy is sok anyagilag most a honapban.
2011. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk lehet,tegnep vettem. Baross u.-i DM (4-6 villamos megálló.) Volt még sok 3-as és sok 4-es is. Ill. a premium care 104 db-os is akciózva volt.

Én active baby-t vettem 25%-os kuponnal és 15%-os végösszegivel,így elég jó áron jutottam hozzá:)

2011. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most ez a dobozos Pampers a DM-ben csak Bp-en van?? Veszprémben Balatonfüreden, minden DM-ben megnéztem, és nincs, nem is volt mostanában ezt mondták! Ti akik itt írjátok, hogy van, hol laktok?
2011. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!