Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sedatif PC okozott nyugtalans&...

Sedatif PC okozott nyugtalansàgot?

Figyelt kérdés
Tapasztalt valaki ilyent? Este alvàs elôtt 1, reggel 1 de dèlutàn ès kora este annyira nyugtalan, rossz kedvû lesz... Hasonlò? Vagy csak a időjàràs és feleslegesen aggódok...?
2011. aug. 4. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mióta adod neki? Minden homeós bogyó először felerősítheti a tüneteket, aztán kezd hatni (nem törvényszerű, hogy minden babánál így van, de gyakran előfordul).
2011. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez lesz a 3-ik nap hogy kapja. Csak annyira nyugtalan délutántól hogy ilyen fokú nyugtalanságot eddig nem tapasztaltam nála és ezért érdekelne hogy más járt-e így? De köszi hogy írtál!
2011. aug. 5. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Te mire adod a babádnak?Tegnap találtam rá erre a homeós bogyóra,de nem ismerek senkit aki adná a babájának.Írj légyszi ,mire javasolták?Nem mertem még kipróbálni,mert nem tudom milyen adagolásban adjam...:)
2011. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én alvászavarra adtam kisfiamnak (minden éjjel fél óránként kelt, egy hétig csináltuk, de már hullák voltunk - kisfiam is, és mi is). Aztán elkezdtem adni neki, és nálunk rögtön az első nap érezhető volt a pozitív irányban történő változás, három nap múlva pedig totál megszüntette a problémát. Viszont vannak olyan babák, ahol 3-4 napig felerősíti a tüneteket, majd csak utána kezd hatni. Ha egy-másfél hét múlva sincs pozitív változás, akkor bizony nem ez a megfelelő szer a babának, meg kell találni az ő saját alkati szerét.
2011. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: köszönöm!

Második válaszoló: alvási problémára kezdtem adni mert fél eves, anyatejes de 8-9-szer felébred éjjel és a nappali alvások se folyamatosak. Ha itt beírod bal oldalon a keresőbe: Sedatof PC rengeteg kérdés- válasz volt erről... Egyet este lefekves előtt kell adni, egyet felkeles után. Az evés és a szer közt fél óra szünet. Ez tabletta, én nem töröm hanem beadás előtt jóval bedobom 10ml vízbe és szêpen feloldódik, majd megitatom vele.

2011. aug. 5. 14:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Elírtam!!! Tehát azt írd be a keresőbe: Sedatif PC
2011. aug. 5. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!