Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítsetek! Nem iszik a babám...

Segítsetek! Nem iszik a babám már 2 hónapja semmilyen folyadékot csak tápszert, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jön a kánikula és az infúzió?Kétségbe vagyok esve. Mindent de mindent kipróbáltam. Mitől lehet ez? Lehet valami traumától? Meglátja a vizet, teát, üditőt, (akármilyen üvegből, kanálból, pohárból)eltolja a kezével,fintorog,kiköpi ha beletuszkolom. A tápszert viszont megissza a cumisüvegből. 1 éves.Vizeletében nem találtak semmit.Doki nem mond semmit.
2009. ápr. 9. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokat kűzdöttem, h igyon. Mindent kipróbáltunk 0 eredménnyel. Kétségbeesésemben műanyag fecskendőóvel, pici kortyonként tuszmákoltam bele a vizet. Mikor már így ivott, utána már mindenből megitta a vizet. Most 10 hós és egyedül iszik pohárból. De mindenképpen sok kiartás kell hozzá.
2009. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont tegnap próbátuk a fecskendőt, de mivel úgy ordít mint akit ölnek fulladozott a folyadéktól...
2009. ápr. 9. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

az én fiam sem ivott 1 évig.amikor csökkent a tejem-és kevesebbszer is kapott,akkor kezdett iszogatni.kűzdöttem én is vele rengeteget.hidd el,ha szomjas lesz-megissza,ne eröltesd,mert az ellenkezőjét váltod ki.én is kisérleteztem mindenféle pohárból,üvegből,kanálból.tea,viz,gyümilé,saját készitésű.most is csak a tejet issza.de nem bánom.próbálkozz,hátha bejön vmi.ha szomjas lesz,megissza-ne aggódj

2009. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!