Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól használtat...

Hány hónapos kortól használtatok leesésgátlót?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

sosem használtam és sosem esett le sehonnan, mert odafigyeltem rá.

Bocs, de igazából nem is tudom, mi az. felvilágosítanál?

2011. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elnézést, de mi az a leesésgátló és hová kell szerelni?


Nekem négy felnött gyerekem van, de ilyenröl még nem hallottam.

2011. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az ágy szélére, hogy éjjel ne guruljon le
2011. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jajj értem már, én lépcsőre gondoltam pl. Nekünk kb két éves koráig kiságyban aludt. Utána olyan ágyacskája volt, amin volt ez a leesésgátló.
2011. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha nem használtunk leesésgátlót. A nagyobbik gyermek 15 hónaposan kapott nagy ágyat (rendes felnőtt ágyat), mert jött a kistesó, leterítettem egy vastag plédet az ágy mellé, meg letettem pár párnát és kész. De egyszer se esett le...
2011. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kisfiam 16 hónapos lesz. Sokat forgolódik éjszaka az ágyában, vándorol az ágy egyik végéből a másikba, sokszor a rács tartja meg, mert a hátát annak támasztja neki, úgy alszik. Lehet még korai neki a nagy ágy. Nem tudom.

2011. aug. 3. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerinte, ha jól érzi magát a kiságyban akkor maradjon. Te is addig vagy nyugodt, amíg ott alszik nem?
2011. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!