Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol lehetett ilyen furi...

Mitol lehetett ilyen furi szeklete? Fogzastol? Sokat evett volna?

Figyelt kérdés

Nemregen a 8honapos kislanyom pelusat csereltem es enyhen zold zseleszeru kakija volt.Mar bocsi.

Kint van 3 foga jon a 4. es az 5. ami szemfog.A 2 novo fogatol lehet?Az elozo 3nal nem volt.~Egyebkent nem nyugos, vidam, igeny szerint szoptatott baba.Ja es uj kajat sem kapott.


2011. aug. 3. 20:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Elore is koszi a valaszokat.
2011. aug. 3. 20:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,a fogzás egyik tünete a nyálkás széklet!az én fiamnak minden fog kibújása előtt ilyen a kakija!
2011. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi.Megnyugodtam.
2011. aug. 3. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Zöld kaka attól is lehet, hogy amit megevett kicsit hirtelenebben ment át rajta és nem emésztette meg rendesen. Ilyen előfordul. Ha sokáig és elhúzódóan zöld a széklet, akkor viszont orvoshoz kell fordulni, mert az valamilyen fertőzésre, vagy epeproblémára utalhat.
2011. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi.Szerencsere egyszer fordult elo.
2011. aug. 4. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!