Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használta ezt valaki szülés...

Használta ezt valaki szülés után? Használt?

Figyelt kérdés

[link]


Már 6 héttel szülés után vagyok és most tudnék magamra költeni. Kicsit drága, de ha jó, bevált, megvenném.

A kicsinek is Babét használunk, de ugye az más :)


2011. aug. 3. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is sok terhessegi csíkom van, és akkor kellett volna kezeli mikor kijöttek, mostmár a kozmetikusom se tud rá semmit, azt mondta, h majd elhalványul idővel
2011. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha már nem hízol akkor semmi értelme nincsen.


Ezek a krémek elvileg akkora vannak amikor a bör tágul.

èn a legdrágább krémeket vettem meg, 2 félét is használtam. (tubusonként 20€ volt) és kentem vele magam mindig és szó szerint szétszakadt a hasamon a bör, óriási vágások vannak rajta.

Barátnöm 30 kilót hízott -90 kilósan ment szülni- és egy darab csíkja sem lett.

2011. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Szia! A Babét én is szeretem, de eddig csak a babámnál használtuk, én szülés előtt és után is a chicco krémjét használtam és nekem nagyon bevált, tényleg sokat javult a bőröm tőle, feszesebb lett és simább,a bőrhibákat is eltüntette, szóval nagyon jó.

[link]

2011. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Én ezt és a Vichy krémet használtam, egész jó eredménnyel. Igazából a hasam lényegében helyrejött, a mellemen sajnos nem teljesen, de a csíkjaim legalább fehérek, és mivel a bőröm nagyon világos, csak nagyon közelről látszanak.
2011. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Attól függ mi miatt szeretnéd venni. Ha a terhességi csíkokra , akkor teljesen felesleges, mert azt semmi nem tudja eltüntetni!!!! (Nekem még 9 évesen jöttek ki a combomra, mert nagyon hirtelen megnőttem, azóta eltelt 15 év és már mindent kipróbáltam, semmi sem tüntette el!!)Idővel (pár hónap, de lehet, hogy 1-2 év is kell hozzá)elhalványulnak és alig fog látszódni. Ha cellulit miatt, akkor megpróbálhatod, de szerintem -ha van rá időd- a tornával sokkal többet érsz és az ingyen van. :):)
2011. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :(

Már megrendeltem a gyógyszertárba :/

Gáz, ha mégsem veszem meg??

2011. aug. 3. 14:39
 7/8 Grófházy ***** válasza:
100%

Abszolut Vichy!!!

A smaragd gyógyszertárban tatabányán a legolcsóbb.

2011. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz! majd eladják másnak.:)
2011. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!