Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Furdethetem a babam, ha...

Furdethetem a babam, ha nathas? Laza nincs.

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne fürdethetnéd? Te sem fürdesz, ha beteg vagy? Még a kórházi betegeket is fürdetik. Vagy strandra gondoltál?
2011. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze.Azért mert náthás miért ne fürdethetnéd?Ha lázas egy baba akkor is meg kell fürdetni.
2011. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze, de ha hűvös van, fűtsél neki hősugárzóval és ne pancsoljon sokat. Ha szeret fürdeni, talán elvonja kicsit a figyelmét a betegségről.
2011. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszokat.
2011. aug. 2. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Ha folyik az orra, még külön jó is neki a meleg víz. Lazítja a cuccost az orrában, könnyebb leszívni.

De akkor most engem biztos le fognak pontozni, mert én bizony lázasan nem fürdetem. Csak a popsiját mosom meg egy lavorban és kész!

Nálunk a családban ez a szokás. :) Lázas gyereket nem fürdetünk. Max. ha olyan lázas, hogy hűtőfürdő kell neki. Akkor természetesen igen, amúgy nem.

2011. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22.44 Már ne haragudj természetesen a te dolgod.De ha napokig lázas a babád akkor addig nem fürdeted?
2011. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!