Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós kisfiam kukijának alsó...

5 hós kisfiam kukijának alsó felén egy piros csík fut végig. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt erős, most azonban nagyon látszik. Lehet teljesen normális, de aggódom. A hegyét is pirosabbnak látom. Szerintetek?
2009. ápr. 8. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
fogalmam sincs mi lehet ez, de nekünk is "fut" az alsó részén egy ilyen csík :)
2009. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Talán túl sokáig volt rajta pelus, vagy "erőset" kakilt, pisilt és az csípte ki. Kend be gyulladáscsökkentő kenőccsel és biztos elmúlik. Jó a Bepanten, Neogrenormon, Sudokream, de a gyógyszertári is.

Ági

2009. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
2 fiam van, nekünk is van rajta ilyen csík. Én sosem foglalkoztam vele.
2009. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

Az én 1éves kisfiamnak is van ilyen csík, de sosem foglalkoztam vele.

Sőt, a férjemnek is van, mindig azt hittem, hogy az anyja tett kárt benne a sok huzogatással. Nekem is ajánlotta már a baba születésekor, de nem csináltam.

Nem tudom mi ez...

2009. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért ez nem normális?? Nekünk is van! Azt hittem természetes tartozék! Megkérdezzük a gyerekdokit? Hála égnek a dokit nem látogatom, mert nem beteg a bébim, de ha valaki rákérdezne, megnyugodnánk...
2009. ápr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

A csík tartozék, de ha pirosabb, mint szokott, akkor valami irritálja. Ugyan úgy, mint amikor a popsija kipirosodik.

Ági

2009. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!