Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok már 9,5 hónapos...

Adtatok már 9,5 hónapos babának májkrémes-vajas kenyeret? Péksütit? és abból amit ti esztek (főtt ételre gondolok)?

Figyelt kérdés
ha igen mennyit és mit?
2009. ápr. 8. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

én már vajas kenyeret adtam már neki..ájkrémet még nem...abból amit mi eszünk csak akkor kap ha tudom h nincs benne olyan ami allergizál..és max egy olyan összetevő van amit még nem evett ha baja lenne akkor tudjam mi a baj...pl krumplis tészta, pöri, paprikás krumpli..levesek..bolognai füszerezés előtt...meg hasonlókat már eszeget...ha mi is eszünk...

9 hós fiucska anyukája

2009. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Vajas-májkrémes kenyeret adhatsz,én adtam a fiamnak még sajtkrémes kenyeret, lekvárosat is. A péksütik közül a kakaós csiga volt a kedvenc, de szívesen ette a sajtos stanglit, a síma kiflit is.

Abból amit mi eszünk abból például a levesből a megfőtt zöldséget, csirkehúst, halhúst, májat. Gyümölcsökből az almát, körtét, birsalmát megfőzve főzőlevében szétnyomkodva, főzeléknek szinte mindent.

2009. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!