Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Májkrémes kenyeret hányszor...

Májkrémes kenyeret hányszor lehet neki adni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy májat egy héten egyszer.És májkrémes kenyeret?Nagyon szereti a lányom!gyulai májast szoktam neki adni!1 éves.
2010. dec. 17. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%
Hát ha Angyi-Bangyiról van szó akkor sokszor,hagy egyen legalább azt:-)))
2010. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát nem vagy te egy kicsit szemtelen??? :))
2010. dec. 17. 15:24
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szoktam ilyen bolti sz@rokat adni minden nap,heti 1 alkalom is sok,én megfőzöm a csirkemájat,pici só,majoranna,és vajjal összetöröm,nálunk ez a májkrém,mi is ezt eszük,hidd el sokkal egészségesebb a sok E- nélkül.
2010. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam, hogy ilyen választ fogok kapni!De a kérdésemre nem kaptam meg a választ! :(
2010. dec. 17. 16:33
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Tehát tök mindegy mit irok,te úgyis azt adsz neki amit akarsz,hiszen a te gyereked,én nem adnék ilyen kaját neki soha,de te adhatsz neki minden nap.(elég fura a kérdésed,nem is értem miért kérdezed!?)
2010. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy hogyan kell csinálni a májast és, hogy szerintetek adjak e neki!!!Ha nem azt, hogy hányszor lehet egy héten!!!Ha ezt nem érted, akkor sajnállak!
2010. dec. 17. 17:34
 7/15 anonim ***** válasza:
20%

De fura vagy. Az emberek véleményét kérdezted és leírták neked, hogy ők bizony egyszer sem adnának, erre lehurrogod őket. Erre nincs recept, hogy hászszor szabad adni, annyiszor adsz ahányszor jónak látod, miért gondolod, hogy erre van szabály?

Különben boltit én sem adnék neki egyelőre.

2010. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

milyen fura válaszok

Az egyik magyarul nem tud (hagy egyen)A másik jön a "sok bent az E betű", aminél nagyobb hülyeséget írni sem lehet. és még értelmes válasznak gondolja. A harmadik meg többes számban beszél egy válaszadóról.


Egyébként én nem adnék neki mindennap, mondjuk hetente egyszer és valóban megnézném, hogy jó minőségű legyen. Nem ismerem a gyulai májast, így nem tudom milyen.

2010. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

De jóófej anyukák :)

Harmatot szed a gyereknek hajnalban és azt adja inni gondolom...

Én nem adom neki mert én se szeretem, de szerintem hetente egyszer kéne, mert csirkemájat is annyiszor lehet.

2010. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A májkrémben tény, hogy nincs annyi igazi máj, mint a sült vagy főtt csirkemájban. Viszont azért nem ajánlott heti egynél többször adni a babáknak májat, mert a máj a szervezet méreglebontó szerepét látja el, és túl sok méreganyag halmozódik fel benne - annak ellenére, hogy vastartalma miatt egészséges.

Így én a helyedben - még ha nagyon szereti is - csak heti max. 2 alkalommal adnék neki májkrémet.

2010. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!