Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós a babám, a meggyet hogy...

7 hós a babám, a meggyet hogy adjam neki héjjastól, vagy héjja nélkül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A meggyet nem kell meghámozni,adhatod neki simán is.Én is főztem már neki meggyfőzeléket.Meggyet, almát, csirkemellet főztem, lisztes rántással berántottam, és úgy adtam.Imádta!
2011. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lányom egy éves lesz pénteken és még a múlt héten is leszedtem a meggy héját. kettészedem, megcsippentem a hájat és kinyomom a gyümihúst belőle. nekem azt mondta a védőnőm még az nehezen emészthető nekik mint a borsó is, azt is jobb zsengét adni neki vagy átpaszírozni.
2011. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én direkt rákérdeztem a gyerekorvostól erre, mert a hozzátáplálásról kérdeztem.Azt mondta, nem kell meghámozni!Egy orvos, aki magánba még gastroenterológus is, csak tudja,mit beszél..Nem hámoztam meg, talán 7-8 hónaposan kapott először meggyet így, semmi baja nem lett, még csak meg se hajtotta.A borsó már más téma,az tényleg puffaszt.Borsót én még csak bébiételben mertem adni, azzal nem kísérletezek.Azt se tudom, hogyan kell átpasszírozni.
2011. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én már adtam neki héjja nélkül,de alig maradt valami belőle miután leszedtem a héjját!Megpróbálom pár szemmel,ha nem lesz semmi baj akkor bírja úgy is!
2011. aug. 1. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:

érdekesek ezek az orvosok :)

mint írtam a lányom egy éves és éppen mostanában gondolkodtam azon hogy most már én sem fogom leszedni neki. borsót egy fém szitán átnyomkodod és kész. eléggé pepecs és abból sem sok marad. ez akkor jó ha mondjuk zöldséglevest csinálsz és abban van más zöldség is.

2011. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!