Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kikopott a kislányom haja...

Kikopott a kislányom haja hátul. Kifeküdte, mert csak háton hajlandó aludni. Mostanában piros pöttyök is lettek rajta. Mivel kenjem? Más is járt így?

Figyelt kérdés
Neogranormonnal? Vagy valami mással? Próbálom hasra tenni, de utálja. Mikor lesz ott haja? Már borostás egy kicsit, de gondolom soká lesz még belőle "lobonc". :-D
2009. ápr. 6. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapig biztos nem lesz ott haja, bár kinek milyen gyorsan nő.

A piros pöttyökre ne kenj semmit, biztos melegkiütések, elmúlnak maguktól.

2009. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Lobonc" majd csak akkor lesz, ha már a nap nagy részét függőleges helyzetben fogja tölteni.

Szerintem olyan édesek ezzel a kis "tonzúrával":D

A piros pöttyökre nem tudom a választ,hülyeséget meg nem akarok írni, inkább kérdezd meg a védőnőt.

2009. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem baj madj megnő neki.Az én fiamnak másfél éves koráig nem volt egy szál se.Mostmeg nem győzöm vágatni neki.Mennyi idős a babád?Sz.tem ne kendd neki semmivel.
2009. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
5 hónapos. Megkérdezem majd a dokinőt. A védőnőm semmit se tud. Múlt héten még nem volt semmi pötty. Szerintem, ahogy súrolja a drága az ágyon és a szőnyegen attól van. Érzékeny a kis bőre..
2009. ápr. 6. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a pöttyök meleg-kiütések, leizzad és attól van. plusz igazad van a szőnyeg és a kiságy is "koptatja". Ne aggódj, hamarosan hajasbabád lesz! Kenni szerintem se kell, bár a neogranormon ártani nem árthat!
2009. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Puszi
2009. ápr. 6. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Dettó! 5 hónapos a kisfiam, és hátul "világít" a feje... :) Szerintem tök édesek így!!!
2009. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

kislányom 8 hós, de még mindig szerzetes a fejecskéje :-) Nekünk akkor lettek pöttyök, amikor polifoamra tettem. A védőnő azt mondta, hogy nyugodtan kenjem be a gyógyszertári popsikrémmel.

2009. ápr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! A Neogranormon is sokat segített. Lehet tényleg a játszószőnyeg volt a hunyó!
2009. ápr. 8. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!