Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos fiam nagyon rossz!...

15 hónapos fiam nagyon rossz! Normális ez? (LENT)

Figyelt kérdés
Dobál, ütöget, akaratos, kiabál, minden nála NEM. Persze tud édi is lenni, de aggódom! Tőlünk nem ezt látja. 1. baba, nem tudom, ez normális fejlődési szakasz vagy ő a nagyon rossz? Ilyenkor szépen rászólok és elmondom miért nem szabad. Aztán kinevet, mondja hogy NEM és mosolyogva tovább csinálja. 1 percig nem tud megülni, 4 hónapja jár, de azóta nem lehet utolérni. Viszont könyvekkel, játékokkal nagyon le lehet őt kötni és érdekli is, nagyon értelmes. Ha kérek vmit, odahozza vagy visszaviszi. Ugye nem ő a túl eleven? Mindegyik ilyen? nagyon köszi a válaszokat
2011. júl. 28. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy cipőben járunk, így hiszek abban, hogy normális.

Az én lányom 17 hónapos, és szintén nagyon rossz.Hisztis, akaratos,azonnal harap és csíp ha valami nem tetszik neki.Mindenért ellenkezik, akár pelusozásról, öltözködésről vagy bármiről legyen is szó.Már teljesen ki vagyok idegileg, egyre többször fakadok sírva a tehetetlenségemtől.Megverni nem akarom, de a szép szó és elmagyarázás semmi eredményt nem hoz.Pedig szinte már mindent megért, tudja sok mindenről, hogy nem szabad.

Mindig azt mondogatom magamban türelem, mert ez a korszak is el fog múlni, így neked is csak ezt tudom mondani.

2011. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
13 hós kisfiam is ilyen, nyugi. :) Mikor merről fúj neki. Ha épp átcsapnak neki akkor a ezeket csinálja ő is, ha valami nem úgy van ahogy ő akarja szintén.
2011. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!