Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves a kisfiam szeretnénk...

1,5 éves a kisfiam szeretnénk kutyát venni milyen kutyát ajánlanátok? Középtermetűre gondoltam.

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 22:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 Shar pei-ünk van, okosak, cukik és imádják az egész családot. Tudod, a ráncos kutyus a szemránc-krém reklámból.
2011. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok, a lakásban kutyát tartók megint bebizonyították minuszos IQ szintjüket.... Lepontoztatok, mert azt mertem írni, hogy lakásban tutira semmilyen kutyát nem ajánlok, főleg egy másfél éves mellé.... Az már senkit nem érdekel, hogy amint a kedves kérdező leírta normálisan (nem nekem ugorva), hogy kertről lenne szó, már ajánlottam neki a labradort... De nem érdekel a pontozás, ha ettől nyugodtabban telik az éjszakátok, akkor örülök, hogy segíthettem.
2011. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, én egyet értek Veled: lakásba csak plüsskutya való gyerek mellé is, meg amúgy is! A Shar pei-es vagyok és 16 hetes kismama
2011. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!