Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az isofixes autósülés?...

Milyen az isofixes autósülés? Melyek azok? Honnan lehet tudni, hogy melyik ilyen? Fel van tüntetve valahol vagy így árulják?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Szia! Mi ezt a gyerekülést néztük ki a manónknak. Itt találsz róla leírást is, hogy mi is az isofix rendszer. 2008-as tesztgyőztese!!! (mellesleg jópár üzletben jártam már az ország minden részén. Ezt ajánlották a legtöbbet. És itt a legolcsóbb!) [link]

Sajnos még nem tudtuk megvenni, de majd jövő hónapban.

2009. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Koba egy 9 hós manó anyukája voltam
2009. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Isofix úgy viselkedik az autóban, mintha a karosszéria része lenne és ezért képes igazán hatékony védelmet nyújtani.

Koba...

2009. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden fajta autósülésnek van isofixes változata is,igaz,ezek akár 10-20 ezer ft-al is többe kerülhetnek a normál változatnál.Mi BébéConfort ülést vettünk(9-18 kg-ig használható),nem volt olcsó(80000 ft)de első a biztonság...
2009. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Valóban nem olcsók az isfixes ülések, de én is így vagyok vele, hogy megéri, mert a gyerekem az első. Neki a legjobbat szeretném ezeken az utakon. elég sokat utazunk mi is, így megéri.

KoBa

2009. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is mindenképpen isofixeset akartam és az alábbi linken láthatod hogy milyet vettünk. Imádja a kislányom is és mi is. Nagyon jó választás volt, árban is és minden hogyan. a töréstesztje is kitűnő. A Römerével egyenlő lett. Csak ajánlani tudom.


[link]


11 hós kislány anyukája

2009. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mi ajándékba kaptunk egyet szülinapra, megfelel az unios kéréseknek, akkor még nem tudtuk, hogy ilyen is létezik. Azt hittük ez a legjobb, most kicsit elbizonytalanodtam, de remélem nem lesz soha akkora gond, hogy a különbség számítson és majd a következő ülésnél jobban odafigyelünk, hogy milyent kérjünk vagy milyent vásároljunk.

Amúgy ez van most:


[link]

2009. ápr. 6. 18:03
 8/11 A kérdező kommentje:

Jellemzői:

* 9-25 KG-IG HASZNÁLHATÓ

* KIVEHETŐ FEJPÁRNA

* 5 ÁLLÁSBAN DÖNTHETŐ, ÍGY A BABA KÉNYELMESEN ÉS BIZTONSÁGBAN TUD ALUDNI

* 4 ÁLLÁSBAN ÁLLÍTHATÓ BIZTONSÁGI ÖV

* AZ EU MINDENKORI BIZTONSÁGI SZABVÁNYÁNAK MEGFELEL

* HUZATA LEVEHETŐ ÉS MOSHATÓ

* SÚLYA 7 KG

* EGYSZERŰ BESZERELÉS

* BIZTONSÁGOS ÉS KÉNYELMES

2009. ápr. 6. 18:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a fajta ülés nem a legjobb teszteket produkálta és nem azért,mert nem isofixes...
2009. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hol lehet utánanézni ezeknek a teszteknek?

Köszi a választ.

2009. ápr. 7. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!