Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 9 hónapos, refluxos,...

Babám 9 hónapos, refluxos, Motíliumot kell neki adnom, van itt akinek a babájának szintén szedni kell? Milyen ártalmas mellékhatása lehet?

Figyelt kérdés
Gasztrós doki írta fel ,Nutritonnal együtt kell neki adnom,de a körzetink szerint nem jó,és nagyon megfontolandó,de nem hajlandó megindokolni hogy miért hiába kérdezem.
2009. ápr. 4. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek fel egy homeopátiás szakorvost, tökéletesen lehet vele gyógyítani a refluxot. Én ápolónő vagyok, és tuti hogy a Motílium nem refluxra való, az emésztést segíti azzal, hogy segíti a belek mozgását. Próbáld ki: ha pl. bezabálsz valamiből és rossz a gyomrod, vegyél be egy szemet, és jobban leszel. Az én babám 7 hós koráig napi 6-8 textilpelust telehányt, a Nutritont is kihányta. Fokozatosan elmaradtak a bukások, és most 9 hós korára egyáltalán nem refluxos. Hallottam olyat, akinél 1 éves koráig bukott a baba. Szerintem se add a Motíliumot.
2009. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Az az igazság hogy Ő nem bukik hanem egyszerűen nem eszik.12 óra alvás után sem éhes csak ökrődik,olyan mintha folyamatosan hányingere lenne.A gasztrós doktornő szerint mivel nyitva van a gyomorszáj folyamatos a teltségérzés és így nincs inger az agynak hogy enni kellene.Ma 17óráig 190ml főzelék 100ml víz,és 50ml tápszert evett-ivott meg.Adtam már neki a gyógyszerből ma mert nem szeretnék megint 1 hónapig kórházban lenni vele úgy hogy megint szondával kelljen etetni,csak azért kérdeztem volna hogy esetleg valaki van-e hasonló helyzetben esetleg lett -e a babájának gondja a motílium miatt.

Mégegyszer köszi !

2009. ápr. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!