Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lenne, ha rossz...

Mi baja lenne, ha rossz helyre menne a kúp?

Figyelt kérdés
Kicsi lányom fogzik, Viburkolt és Nurofen kúpot kap. Annyira ficergett és szenved, nagyon kicsin múlott, hogy ne a másik lukba kerüljön a kúp(ráadásul a melegtől a nuro kúp csúszik is)
2011. júl. 23. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyulladást okozhatna.
2011. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Károsíthatja azt a kevéske önvédő flóráját ami ott van neki és nyitottabb lehet a fertőzésekre.

Próbáld elkerülni ezt a helyzetet.

2011. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

biztosan nem hatna, hiszen onnét nem tud felszívódni.

de lehet, hogy csíp, és szerintem jó eséllyel átszakíthatod vele a szűzhártyáját is.

ne szerencsétlenkedj, ha nem bírsz vele, vegyél nurofen v. panadol szirupot, sokkal könnyebb a szájába juttatni, mint a kúppal szórakozni. ráadásul ízesített is, szívesen lenyelik!

2011. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem fogadja el a szirupot(öklendezik tőle), azért a kúp.

Most néztem, éles az íny, és fehérebb, nagyon megkínozta. Én is ficeregnék ha fájna a fogam...

Eddig nem volt gond a kúppal, csak most.

Szegényem.


Köszi a válaszokat. Sejtettem, hogy ilyen gondjai lennének egy eltolt kúpnak, az kéne még csak.:S

2011. júl. 23. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon óvatos legyél, hogy ne csússzon a puncijába a kúp.
2011. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Snapette ***** válasza:
Fogd meg a két lábát, és annyira emeld fel, hogy a popija legyen a levegőben, vagyis csak a háta közepétől felfele legyen az ágyon, úgy nem tud ficánkolni annyira. Nem kényelmes, persze, de csak egy picit tart, és akkor legalább biztos, hogy jó helyre megy a kúp.
2011. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tedd a térdeden keresztül hason,úgy nem tud ficánkolni.
2011. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!