Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves kisfiam lehet az üveges...

1éves kisfiam lehet az üveges áfonyától (bébiétel) kiütéses?

Figyelt kérdés
tegnap azt kapott délután,és rá nem sokra észrevettem hogy elég sok piros pötty jött ki a lábán,mintha megcsipte volna valami,mert puklis volt,estére nem volt már puklis,de megmaradtak a pöttyök.Elvileg 5hónapos kortól van,az volt ráirva,fiam meg 1hét múlva lesz 1éves.Elképzelhető hogy igyis az áfonyától lehetett?2hete ugyanez volt mikor nyaralni voltunk,akkor is kapott ilyen gyümölcsös desszertet,szintén üvegeset,és azt hiszem akkor is volt benne áfonya,és tiszta pötty lett,de akkor mindene majdnem,nyaka,keze,hasa,lába....igy utólag visszagondolva gondolkoztam hogy akkor lehet ettől.
2011. júl. 23. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem a fiam az üveges szilvától lett ilyen. Azóta nem kapott, beszéltem a dokinővel is, azt mondta szüneteltessem, de majd később próbáljam meg újra. Idén kapott már most semmi baja nem lett tőle.
2011. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmű, hogy akkor erre allergiás a kicsi fiad. Úgy tudom, hogy a gyerekeknek azért nem szabad apró magvas gyümölcsöket adni, mert nem magára a gyümölcshúsra lesznek allergiások, hanem az apró magvak tartalmaznak allergéneket, amit jobb esetben a gyártók nem kevernek bele az ételekbe.
2011. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ezek az üveges ételek... örök vita az anyukák között, de én biztos nem adnám a babámnak.
2011. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, lehet attól.

Nálunk az üveges bébiétel málnától volt ez, amikor 9 hós volt a kislányunk.

2011. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.Akkor egy darabig nem adom ezt neki.
2011. júl. 23. 14:13
 6/11 A kérdező kommentje:
ma voltunk dokinál,megmutattam neki,és azt mondta ezek csipések,nem ételallergia,véletlen egybeesés hogy az áfonyát is pont akkor kapta.
2011. júl. 26. 21:35
 7/11 anonim ***** válasza:

4.vagyok. Sajnálom hogy csípések :( Akkor nem a gyümölcs volt a ludas. Örülök hogy kiderült.

A csípések elmúltak azóta vagy kapott rá valami krémet?

2011. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kapott rá krémet,locoidot,csak sajnos az a baj,hogy a doki a gyereknek mindenre ezt irja fel....amikor a fejbőrével volt baj,arra is ezt irta,amikor folto voltak rajta akkor is,meg most is a csipésre,de ezzel nem fogom kenni neki,mivel szteroidos...nem hiszem hogy a csipésekre szteroidos krémet irnak fel másnak is,vagy igen?
2011. júl. 27. 21:13
 9/11 A kérdező kommentje:
ja nem múltak még el,de szebbek már,halványodtak.
2011. júl. 27. 21:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, a szteroidos az erős krém :( Én se nagyon adnám a kislányunknak (13 hónapos) szerintem.

Jobbulást Nektek!

2011. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!