Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is többet alszik ma?

Más babája is többet alszik ma?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

tegnap is, ma is egyfolytában alszik a kis mormotám!

1 éves

2011. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a borús idő miatt van,ilyenkor az én kislányom is álmosabb.
2011. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam (lassan 7 hós) ma aludt délelőtt 45 percet, és ennyi. Azóta nem tud, de ahogy nézem, nem is akar elaludni. :S Mondjuk tegnap jött ki az első foga, lehet ezért, nemtom, de máskor hidegfrontkor többet aludt.
2011. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, 4 órája alszik! :-D
2011. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma nálunk is alvásmaraton van. :) Reggel elég korán kelt a 3 hós hölgyemény 6-kor. Aztán kis szundi volt csak, majd 9-kor evés, kb. 10 perc séta, mert esni kezdett, aztán 10-től egy óra alvás, fél 12-kor kaja, majd hosszabb ébrenlét, most meg 2 óra óta alszik. ^^
2011. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ó, igen. Aludt reggeli után, tízórai után, ebéd után 2,5 órát, 15-kor kapott tejpépet, nézelődött vagy negyed órát, most már kb. 45 perce megint szunyózik. :)

Végre ki tudtam mindent vasalni. :D

2011. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De jó nektek... az én lányom ma feleannyit aludt, mint szokott. :(
2011. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én 15hós lányom is 1órát aludt ma,pedig 3-4et szokott. (jó mondjuk most kapta meg az mmrt. Lehet az is benne van.. S semmit vagyis minimálisat eszik mellé..
2011. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!