Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak szerintem gáz és unodrító...

Csak szerintem gáz és unodrító? Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Adnátok egy plüsskakit vagy egy plüsspisicseppet a gyereketek kezébe játszani? Ha véletlenül az lesz a kedvenc játéka és a kakidarab nélkül nem megy sehova?

Szerintem ez nagyon undorító. Nem hiszem, hogy nem haladok a korral, nem vagyok konzervatív, fiatal anyuka vagyok, 8 hónapos gyerekkel, de ezt elég betegesnek találom. Mi lesz a következő....plüsshányás répadarabokkal? Nem hiszem, hogy ezekre a dolgokra lenne szükség a bilire szoktatáshoz.


2011. júl. 21. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
pedig láttam egyszer a tv-ben h valami szakember is ajánlotta..
2011. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnék ilyet a gyerek kezébe, lehet maradi vagyok.

Amúgy jót nevettem rajta, hihetetlen milyen dolgokat ki nem találnak. :)

Én plüsskaki nélkül is megtanultam önállóan kakilni és nem emlékszem, hogy sajnáltam volna megválni tőle. :)

2011. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

svédországban teljesen más a felfogás ezekről ott van felvilágosító könyv egész kicsiknek a fütyiről és punciról.


más világ de szerintem se lesz nagy piaca magyarországon. ettől még nem tartom undorítónak de úgy vagyok vele hogyha nem mondom én is ezt a gyereknek hogy undorító Ő se fogja magától ezt gondolni.

2011. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gusztustalan. Pont az jutott eszembe, hogy milyen undorító, ha például mentek vendégségbe, vagy étterembe, és a gyerek viszi magával a "kis kedvencet". A férjem meglátása, hogy mi van akkor, ha a kis kedvenc nyomán a bilibe is belemarkol a gyerek, simogatásképpen?! A plüsshányás répadarabokkal kitételen könnyesre röhögtem magam - bár lehet, hogy valami ügyes üzletember már le is csap az ötletedre. :)
2011. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, természetesen nem is mondjuk a gyereknek, hogy a kaki undorító, félreértettél! Magát a plüsskakit és pisit, illetve az ötletet, hogy a gyerekem "jóbarátja" legyen, azt nem helyeslem.
2011. júl. 21. 11:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromság!A figurák aranyosak és ha valaki nem tudja mi akar lenni nem is jön rá de szerintem a bilire szoktatásnál nem segit mert lehet hogy akkor majda biliből is ki akarja szedni a cuccot és játszani akar vele!Az nem lenne túl jó!Pulsz magamnak biztos nem rendelnék ilyen polot még a gyereknek sem de hogy felnőtt méretben is van!Barom amerikaiak!
2011. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát én még ilyet nem hallottam, és most jót röhögök magamban, de szerintem is gáz, én sem adnék ilyet a gyereknek

linkelnétek róla fotót? :)

2011. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nem semmi.

Én ugyan nem adnék ilyet a gyermekemnek, de tényleg jól meg kell nézni a plüssöket, hogy ki lehessen találni, mik akarnak lenni.

Szóval annyira azért nem felismerhető.

Azzal viszont egyetértek, hogy majd a biliből is ki akarja szedni a végterméket a gyermek, ha már egyszer a plüssöket is megfoghatja, megölelheti amik azt szimbolizálják.

2011. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még ilyet nem is láttam s nem is hallottam,pedig már 4 gyerekem van.
2011. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ja, lemaradt az oldal: www.cseppespotty.hu, aki még nem látta... :)
2011. júl. 21. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!