Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néznek ki a bárányhimlős...

Hogy néznek ki a bárányhimlős pöttyök a kezdeti időkben és melyik testrészen jelennek meg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
2009. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de a gyakorlatra lennék kíváncsi.Keresgélni én is tudok, de nem biztos, hogy találok praktikus válaszokat...
2009. ápr. 3. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Jó az a link, annyit még hozzáteszek, ha nem jönnek ki elég jól a pötyik, akkor későbbiekben ismét elkaphatja. Élő példa vagyok rá, én 15 éves fejjel ismét elkaptam ugyan abban a formába! Millióból egy , aki ismét visszakapja, miután átesik rajta, és ugyan abban a formában..

Én arra emlékszem, (15 voltam), hogy a hasamon jött ki első alkalommal, meg a mellkasomon, iszonyat viszketett, lázam nem volt. Majd a combomon is volt. Első alkalommal, azt hittem,hogy csípés, de mikor csak nem múlt és minden nap egyre több lett, kezdett anyukám arra gyanakodni, hogy hátha elkaptam a kis tesóimtól, akik épen akkor voltak bárányhimlősök (1 hét lappangási idő). A doki bácsi igazolta anyukámat. Egyből suliból kiírattak, és nyomhattam az ágyat, izzadhattam én is. Persze figyelnem kellett, nehogy elkaparjam őket. Tök ciki volt hiányozni a gimiből ilyen bagatel gyerekbetegség miatt, ráadásul pont a tavaszi szünet előtt..

2009. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, mára már 26 vagyok, van egy 9 hós kisfiam, nem tudom mi lesz, ha ő is beleesik a bárányhimlőbe... Remélem mára már védett vagyok ellene, ha már 2X átesteem rajta...:P

üdv: KoBa

2009. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. nyugodtan rákattinthatnál a linkre, ugyanis gyakorlatban, képekkel illusztrálva láthatod a bárányhimlős kiütéseket és még keresgélni se kell..de ha nincs erre időd, akkor akár le is írhatja valaki...
2009. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Meg ne´ztem én is a linket.nagyon jó,e´rdemes meghallgatni.Képpekkel,videóval tájékoztat.
2009. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!